"Euroopa tulevik" Maardu õpilaste pilgu läbi

Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi Eesti büroo ja Maardu Linnavalitsus kutsuvad Maardu noori, kes õpivad 9.-12. klassis, osalema esseekonkursil "Euroopa tulevik".

Konkursil saab osaleda, jagades oma mõtteid ühel kolmest teemast:

Mis vahe on tänapäeva ja 1930. aastate natsionalistlikel liikumistel Euroopas: kas neljas Reich on võimalik?

Peamised ohud Euroopa Liidu jaoks

Euroopa hariduse ja tööturu tulevik: milliste elukutsete järgi on tulevikus nõudlust ning mis juhtub nendega, keda asendavad tehnoloogiad?

Tekst ei tohiks olla pikem kui 5000 tähemärki (koos tühikutega). Esseed võib kirjutada vene, eesti või inglise keeles.

Võistlustöid tuleks saata e-postiaadressile essee@yanatoom.ee (pange koopiaase jelena.sokolovskaja@maardu.ee) 1. oktoobrist kuni 31. oktoobrini 2019. Kindlasti märkige oma ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress ja postiaadress.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks novembri alguses. Kolme parima essee autorid saavad Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi kutsel külastada Brüsselit 20. – 21. novembril.