Uudised ja teated

« Tagasi

20. augustil toimub Maardu triatlon

                              

20. augustil toimub Maardu järve ääres Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäevale pühendatud Maardu triatlon. Lisaks triatlonile toimub 19. augusti õhtul Maardu järve ääres ka Meie Liigume avaveeujumissarja finaaletapp.

Triatloni võistluskeskus paikneb Maardu järve ääres, puhkeala ja ranna vahetus läheduses.

Võistluspäeva avab kell 11.00 algav laste- ja noortestart, kus osalejatel tuleb Maardu järves ujuda 150 m, sõita maanteel ja kergliiklusteedel rattaga 4 km ning joosta kergliiklusteel 1 km.  Kell 12.00 toimub võistluse põhistart, kus osalejad läbivad ujudes 750 m, rattaga sõites 20 km ja joostes 5 km. Sellesse starti on oodatud ka võistkonnad ehk iga võistkonna liige läbib vastavalt ühe triatloni ala. Võistkonnas võib olla 2-3 liiget. Kell 14.30 saab alguse võistluse viimane start. Sellesse starti on oodatud ka need spordisõbrad, kes varasemalt ei ole triatloniga kokku puutunud, kuid tahaksid mõistliku pikkusega distantsil ennast proovile panna. Päeva viimases stardis on 250 m pikkune ujumisdistants, 10 km pikkune rattasõit ja 2,5 km pikkune jooksuring.

Võistlusele registreerimine toimub sportos.eu keskkonnas aadressil https://www.sportos.eu/ee/et/maardu-triatlon/, kus leiab ka täpsemat informatsiooni. Kuni 30. juunini kehtivad registreerimisel kõige soodsamad hinnad!

Registreerimistasu sisaldab võistluse kvaliteetset korraldust, turvamist, arstiabi, jooki rajal ja finišis. Kõikidele osalejatele on ette nähtud ujumismüts ja võistluse meenemedal. Auhinnatakse kõikide vanuseklasside kolme parimat võistlejat ja kolme parimat võistkonda.

Maardu triatloni peakorraldajaks on spordiklubi Meie Liigume koostöös Maardu Linnavalitsusega. Ürituse läbiviimist toetab Medita kliinik.

Lisainfo:

Siim Ausmees
Spordiklubi Meie Liigume
5032748
siim@meieliigume.ee