Edmond KIho. Fotolood - näitus Vaba Aja Keskuses

E.Kiho oma näituse avamisel 2011.a. Foto: Ljubov GrušinaEdmond Kiho on kogu oma teadliku elu sidunud Maarduga ja pühendanud sellele ka oma loomingu
.
Edmond Kiho:
Tulin keemiatehasesse tööle juba 1951. aastal ning elasin siinses töölisasulas. Samal ajal huvitusingi fotograafiast ja üritasin jäädvustada kõike, mis mulle põnev tundus. Nagu hilisem aeg näitas, muutus huviala armastatud tööks. Endalegi märkamatult kogunes ja suurenes minu fotoarhiiv ning ilmusid ka esimesed temaatilised albumid.

Minu poolt koostatud Maardu linna fotokroonika koosneb piltidest, mis kajastavad nii inimeste argielu kui ka olulisi sündmusi linna ajaloos ja ehituses.

Tunnustatud fotokunstniku,Teenete märgi kavaleri,  Maardu ajaloopärandi säilitaja Edmond Kiho fotonäitus avatakse VAK-is 11.novembril kell 13.00
Maardu Keemiatehas. Foto: E.Kiho