Head õpetajate päeva teile, kallid pedagoogid!

Maardu Linnavalitsus ja Linnavolikogu õnnitlevad teid õpetajate päeva puhul!

Õpetajate päev on tähis päev kõigi jaoks, kes sidusid  oma elu haridusega.

Õpetaja elukutsel on tuhandeaastane ajalugu, see on ühiskonna üks kõige kõrgelt väärtustatud kutseid. Õpetaja on see inimene, kes näitab meie lastele eeskuju, aitab õppida uusi asju ja saada uusi kogemusi, avastada oma talente ja leida oma teed. Õpetaja märkab meie laste esimesi edusamme ning annab julgustust ja tunnustust.

Õpetajate päeval mälestame ja täname kõiki pedagooge, abiõpetajaid, juhendajaid, treenereid, mentoreid ja teisi inimesi, kelle elukutseks on teiste harimine ja arendamine.

Me väärtustame teie suuremeelsust ja südamesoojust, teie kannatlikkust ja mõistvust, hindame kõrgelt teie pühendumist ja armastust oma õpilaste vastu! Sel päeval soovime siiralt teile tugevat tervist, huvitavaid ideid ja entusiasmi, õnne ja kordaminekuid igas eluvaldkonnas.  Soovime, et õpetaja elukutse tooks teile rõõmu ja annaks rahulolu.

Las teid ümbritsevad austus ja armastus, lahkus ja heategevus, rõõm ja tänulikkus!

Head õpetajate päeva teile!

Vladimir Arhipov

Maardu Linnapea