Maardu kutsub 10. märtsil lõbusale Maslenitsa peole

Pühapäeval, 10. märtsil toimub kell 10.00 – 20.00 Maardu Rahvamaja (Karjääri 4) esisel väljakul traditsiooniline vastlate ehk Maslenitsa tähistamine.

„Peo korraldajad on ette valmistanud ulatusliku kultuuri- ja meelelahutusprogrammi kogu perele. Linnaelanikke ja külalisi ootavad mitmesugused põnevad meelelahutusüritused ja konkursid, loominguliste kollektiivide esinemised, atraktsioonid ja vastlamängud.", teatas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Kutsun kõiki meie värvikale ja lõbusale Maslenitsa peole! Tähistame kõik koos kevade lähenemist!", lisas linnapea.

Juba kell 10 avatakse Maslenitsa laat, alates kella 12st võivad kõik osaleda võistlustel ja atraktsioonidel, laval astuvad üles loomingulised rühmad. Õhtul kell 18.30 on oodata traditsioonilist Maslenitsa koletise topise põletamist ja värvilist ilutulestikku. Pidu lõppeb noorte diskoga, mis kestab kuni kella 20-ni

Kultuuri- ja meelelahutusprogramm „Maardu Maslenitsa 2019"

12.00        Pidulik rongkäik

12:10        Kontsert "Lõbutse, Maslenitsa!" (vokaalansamblid "Raduga", "Kupava", "Jatran";     tantsuansambel "Lotos" ja Pjotr Zotovitš)
12:50        Linna juhtkonna tervitused
13:00        Kontsert "Lõbutse, Maslenitsa!" jätkub (vokaalansamblid „Rjabinuška" ja tantsuansambel "Lotos")
13:00        Linnarahva kostitamine pannkookidega
13:20        Konkursi «Maslenitsa pannike» võitjate autasustamine
13:30        Palgi saagimise võistlus «Küttepuudeks»
13:45        Noorte ansamblite kontsert „Meeletu Maslenitsa" („Dream Power", „Art Arena" ja "Eridan ")
14:10        Pannkookide kiirsöömise võistlus
14:30        Kontsert „Kauged külalised" (Sergei Voronov ja show-teater «Jagory», Rafael, tantsuansamblid «Теrek», «Кolor» „Bella" ja eesti tantsuansambel «Lee»)
16:00        Rusikavõitlus
16:10        Kontsert „Uhke Maslenitsa!" (Marina Ostrovskaja,  rahvalaulukoor  «Sudaruški» ja tantsuansambel «Kolor»)
17:00        Estraadikontsert „Nostalgiline Maslenitsa" (Elena Derizemlja, Ljudmila Veinšreideris, Irina Baurov ja Pjotr Zotovitš)
17.30        Pannkoogi küpsetamise meistriklass
17:45        Ansambel „Batonõ" kontsert
18:20        Peo lõpetamine
18:30        Maslenitsa topise põletamine ja pidulik ilutulestik
18:40 - 20:00     Noorte disko "AFTERMaslenitsa", DJ ANŽI

Meelelahutuslik programm lastele „Laste hoov"

10:00 - 17:00                    Ranna Rantšo" koduloomade park
13:30, 14:00 ja 14:30        Ekskursiooni minirongi Ekspress „Raudratsu" stardiajad
12:30, 13:30 ja 14:30       „WONDER PLANET": nukuteatri Maslenitsa aineline etendus

Kogu päev teiega

Mõisahärra (Eesti Vene teatri näitleja Aleksandr Kutšmezov ), Mustlanna Aza, Miška- päntjalg ja pika palmikuga ilus Aljona.

Ürituse korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi.