Maardu linnavolikogu esinaiseks valiti Elviira Piiskoppel

10.märtsil toimus Maardu linnavolikogu erakorraline istung, millel valiti uus volikogu esimees tagasiastumisavalduse esitanud senise linnavolikogu esimehe Leo Repponeni asemele. Kokku üle 10 aasta linnapea ja linnavolikogu esimehena töötanud Leo Repponen otsustas jääda pensionile ning jätkata volikogu lihtliikmena. Volikogu esinaiseks valitud Elviira Piiskoppel on olnud kauaaegne linnaametnik ning linnavalitsuse liige, viimati töötas ta linnaarengu- ja majandusosakonna juhatajana.

Elviira Piiskoppeli kandidatuuri volikogu esimehe kohale esitas linnavolikogu Maardu Valimisliidu fraktsioon ning teine koalitsioonipartner, Keskerakonna Maardu osakonna fraktsioon kiitis selle heaks. Salajase hääletamise tulemusel osutus Elviira Piiskoppel valituks 17 poolthäälega.

Maardu linnavolikogu fraktsioonide esimehed ning linnavalitsuse juhid on rõhutanud, et Elviira Piiskoppel on töötanud linnavalitsuse struktuuris juba üle 30 aasta. See annab kindluse, et ka uuel ametikohal ta saab hästi hakkama ning tema kogemused ja teadmised linna elu kõikidest valdkondadest viivad linnavolikogu töö uuele tasemele.

Elviira Piiskoppel märkis, et tema prioriteetideks uuel ametipostil on linnavolikogu töö tõhustamine ning koostöö parendamine linnavalitsusega, seda eriti sotsiaal- ja haridusvaldkonnas.

2013. aasta kohalike omavalitsuste valimistel sai Elviira Piiskoppel Maardu Valimisliidu ridades 97 häält.