Maardus algab ulatuslik teede remont

Sellel nädalal algab Maardus alfalt- ja kruusateede remont Kallavere ja Muuga linnaosades. Kokku korrastatakse juunis 28 teelõiku üldpindalaga ca 37 400 m2.

„Alustame Maardus tänavate korralise remondiga, mille käigus asfalteerime korralikult 5 suurt teelõiku Kallavares ja remondime korralikult 23 freespurukattega teed Muugal. Suure osa Muuga tänavatest katame kahekordse pindamisega, mis muudab tänavad tolmuvabaks ja annab vähemalt 5.aastast muredeta kasutuse garantiid"- sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Palume autojuhte suhtuda teede remonti mõistlikult ning hoolikalt järgida teetööde piirkonda paigaldatud liiklusmärke" – lisas ta.

Teetööd Kallaveres toimuvad Ringi ja Kütte tänaval, Noorte tänaval Keemikute tänava ülekäiguni ning Karjääri tänaval Noorte tänava ristist Haigla tänavani. Teed freesitakse ja kaetakse uue asfaltkattega, samuti tõstetakse ühisveevärgi ja kanalisatsiooni kaevud teetasapinnale.

Lisaks neile suuremahulistele freesimis- ja asfalteerimistöödele korrastatakse soodsate ilmadega ka palju teisi kevadist hooldusremonti vajavaid tänavalõike Muugal. Hööveldamisele ja pindamisele lähevad  Lubika, Kikkaputke, Hanerohu, Rebasheina, Kassitatra, Saluheina, Väriheina, Veriheina, Lutserni, Lupiini, Ohaka, Maltsa ja Paluülase teed. Karikakra, Tarasoo, Lõikheina, Kullerkupu, Paelrohu, Orasheina, Murulaugu, Murelipuu teede ja Rebasheina põigu teekattele veetake peale asfaldi freespuru, mida seejärel pinnatakse graniitpuru ja bituumeni seguga.

Remonditöid kogumaksumusega ligi 90 000 eurot teostab Maardus AS TREV-2 Grupp. Tööd kestavad kuni juuni keskpaigani.