Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Perioodil jaanuar – märts 2017 sündis Maardus 26 last, nendest 16 tüdrukut ja 10 poissi. Levinumad poiste nimed olid Denis ja Matvei. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Sofia ja Alissa.

Linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad. "Iga lapse sünd on Maardule väga oluline, seega toetus perekondadele ja erinevad sotsiaalsed tagatised olid ja jäävad linnavalitsuse töö prioriteediks. Hiljuti tõstsime sünnitoetuse teisele lapsele ning lihtsustasime selle saamise tingimusi. Jätkame samuti edaspidi igakülgselt toetama noori vanemaid"- sõnas linnapea. „Siiralt soovin kõikidele väikestele ilmakodanikele palju tervist ja lähedaste armastust!" - lisas ta.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Sofija ja Ariadna Kurtšakovid, Damir Uzakov, Alisa Javljanskaja, Milana Beljakova, Sofija Chuikova, Laura Panfilov, Semjon Matvejev, Aleksandr Bragin, Arina Vasina, Uku Kuldar Merelaine, Roman Derevyanskiy, Robin Mäe ja Olga Sidorenko.