Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 21 perekonda.

Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad. „Maardu linn on oma elanikkonna vanuselise koosseisu poolest jätkuvalt Eesti nooremate linnade seas. See annab selgesti tunnistust ka paranenud elukeskkonnast. Lapsed on meie suur väärtus ning mul on hea meel, et Maardus makstav sünnitoetus on Eesti üks kõrgemaid. Sel aastal õnnestus meil tõsta sünnitoetuse suurust esimese lapse sünni puhul 400 euroni.", sõnas linnapea. „Ma soovin kõigile lastevanematele edu laste kasvatamisel, et lapsed kasvaksid terveteks, tublideks, tarkadeks ja haritud inimesteks ning neist saaksid tulevikus meie linna väärikad kodanikud", lisas Arhipov.

2018. aastal sündis Maardus 127 last ja jaanuaris 2019  sündis 3 last.  Levinumate poiste nimede hulgas olid näiteks Demid, Mark ja Denis. Tüdrukute hulgas olid populaarseimad nimed Anna, Anastassia, Nicole.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Samuel Višnevski, Nikas Tabola, Ksenia Kudrjavtseva, Melissa Stjuf,  Amelija Šilimaite, Denis Yesiepchuk, Lukas Ostaptšuk, Anna Malysh, Olivia Rogerson, Kira Nikirofova, Akim Nironen, Isabel Hoffström, Rafael Hoffström, Lisandra Pajuri, Anna Griškovets, Alexander Nekrasov, Sarra Iljina, Elizaveta Kuliš, Demid Duditš, Mark Mohharev ja Frederik Kool.