Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 16 perekonda.

Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad. „Iga lapse sünd on Maardule väga oluline, seega toetus perekondadele, sotsiaalsed tagatised ja haridusvaldkonda arendamine olid ja jäävad linnavalitsuse töö prioriteediks", sõnas Arhipov. „Sel aastal panustame lasteaedade ja koolide remonti ligikaudu 1,7 mln eurot, mis on läbi aegade suurim summa", lisas ta.

Perioodil jaanuar – september 2019  sündis Maardus 97 last, nendest 40 tüdrukut и 57 poisi. Levinumad tüdrukute nimed olid Alissa, Nikole, Veronika ja Ksenia. Kõige populaarsemad poiste nimed olid  Mark, Daniil ja Nikita.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Miron Ratushnenko, Karel Lepik, Arianna Tomberg, Maria Kopteva, Platon Fjodorov, Robert Kiseljus, Michael Prokopenko, Valeria Ivtšenko, Daren Makarov, Nicole Smorodinova, Rain Tikerpuu, Mattias Moppel, Sergo Moppel, Kristella Moorits, Nikita Gelmez, Laureen Lumi ja Ksenia Birjuk.