Maardus toimuvad järgmisel nädalavahetusel kevadtalgud

Maardu Linnavalitsus kutsub kõiki linlasi osalema ühistel heakorratalgutel, mis toimuvad Maardus 4-5. mail. Laupäeval, 4. mail Kallaveres ja Muugal korraldatakse koristustalgud ning pühapäeval, 5. mail istutatakse puud Muugale. Talgute algus mõlemal päeval kl 10.00.

„Kevad on saabunud ning meil on õige aeg kõigil koos käed külge panna ja anda oma panus Maardu heakorra hüvanguks, koristades linn puhtaks talvega kogunenud prahist, sodist ja prügist või korrastades oma koduhoovi ja selle ümbrust", sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Kutsun kõiki maardulasi üles aktiivselt osalema kevadtalgutel – liituge meiega koristustalgutel laupäeval või tulge Muugale pühapäeval puid istutama. Veedame koos mõnusat nädalavahetust värskes õhus ning teeme meie linna veelgi ilusamaks ja hubasemaks", lisas linnapea.

4. mail viiakse läbi heakorrastustööd  Kallavere ja Muuga piirkondades. Talgulisi oodatakse kl 10.00 Maardu Rahvamaja ette (Karjääri 4), kus igaüks saab vajalikud tööriistad ja varustuse. Pärast talgurühmade loomist ja nende juhtidega tutvumist minnakse koos koristamist vajavatele piirkondadele. Peale tublit talgupäeva pakutakse kõikidele kl 13.00 suppi.

5. mail saab iga maardulane panustada puude istutamisse Muugal. Sel aastal istutatakse üheskoos 50 pihlakat Viljapuu puiesteele. Kõiki vabatahtlikke ootame 5. mail kl 10.00 Muugal Viljapuu puiesteele (Altmetsa tänava poolt).

Lisainfot saab emailil linnamajandusosakond@maardu.ee ning telefonil 6060745