Maardus toimuvad kahel järgneval laupäeval kevadtalgud

Maardu Linnavalitsus kutsub kõiki linlasi osalema ühistel heakorratalgutel, mis toimuvad Maardus 29. aprillil ja 6. mail 2017. Talgute algus mõlemal päeval kl 10.00.

„Kevad on saabunud ning meil on õige aeg kõik koos panna käed külge ja anda oma panuse Maardu heakorra hüvanguks, koristades linna talvega kogunenud prahist, sodist ja prügist või korrastades oma koduhoovi ja selle ümbruse" – teatas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Kutsun kõiki maardulasi aktiivselt osaleda kevadtalgutes – tulge kohale ise ning võtke kaasa sõpru, sest mida rohkem on töökäsi, seda kiiremini ja mõnusamini lööme meie linna läikima"- lisas linnapea.

29. aprillil viiakse heakorrastustööd  läbi metsapargis, Muuga Sadama söeterminali lähedal, Lao tänaval ja teistes kohtades.Iga talguline saab linnavalitsuselt tööriistad ning peale tublit talgupäeva pakutakse kõikidele kuuma suppi. Talgupäeva algus 29. aprillil kl 10.00 Maardu Rahvamaja ees (Karjääri 4)

6. mail saab iga maardulane panustada uute puude istutamisesse. Sel aastal istutatakse üheskoos 50 pärna Keemikute ja Orumetsa tänavatele. Kõiki vabatahtlikke ootame 6. mail kl 10.00 endise veetorni platsile (Orumetsa ja Keemikute tänavate ristmikul).

Lisainfot saab emailil linnamajandusosakond@maardu.ee ning telefonil 6060745