Maardus tunnustati täna parimaid koolilõpetajaid

Täna toimus Maardu Linnavalitsuses pidulik vastuvõtt parimatele Maardu koolide lõpetajatele, kuhu oli kutsutud 15 koolilõpetajat. Maardu Linnavalitsus autasustas kuldmedaliga lõpetajaid 400 euroga ja hõbemedaliga lõpetajaid 300 euroga. Sel aastal lõpetasid gümnaasiumi kuldmedaliga 2 õpilast ja hõbemedaliga 2 õpilast.

Maardu Gümnaasiumi lõpetasid sel aastal kuldmedaliga Valeria Šinkarjova ja Vjatšeslav Rukavišnikov. Hõbemedali sai Nikita Bauman. 9. klassi lõpetajate hulgas märgiti ära ka viielised Sergei Smirnov, Kristiina Ševtšenko,  Anastassia Tšumakova, Jana Ušakova, Anastassia Koneva ja Aleksei Petrov.

Kallavere Keskkooli hõbemedalistiks on 12. klassi lõpetav Helina Ohtla ning 9.klassi parimaks õpilaseks on Elisabeth Sepp, kes sai auhinna Lastekaitse Liidu konkursil „Mina muutuvad digimaailmas". Parimateks Maardu Põhikooli lõpetajateks 2019. aastal osutusid ainult neljadele ja viitele õppijad Janika Demeshchenko, Kelli-Maria Riiel, Karina Singur ja Darja Mamajeva.

2019. aastal lõpetasid õppimist Maardu koolides kokku 182 õpilast, neist 123 omandasid põhihariduse ning 59 õpilast said keskhariduse.