Õnnitleme Veigo Juuset

Maardu Linnavalitsus õnnitleb Veigo Juuset Harjumaa ekspetrtgrupi ja Harjumaa Spordiliidu maakonna spordipreemia   „Meie teejuht, meie õpetaja" 2015  saamise puhul.

Harjumaa ekspertgrupi teates on kirjas Veigo Juuse saavutused, mille eest talle preemia anti.

Hr Juuse lõpetas 1985 aastal Tartu Riikliku Ülikooli, omandas sportmängude treener-õpetaja (korvpall) eriala.

Harjumaal alustas ta tööd Alavere põhikoolis aastal 1992 ja aastast 1994 Harju Kehalise Kasvatuse Õpetajate Ühenduse juhatuse liige,

ühtlasi Harju KKÜ korvpalli vanemtreener ja Harju maakonna noorte korvpalli meistrivõistluste peakohtunik.

Harjumaa Spordiliidu peaspetsialisti ametikohal aastatel 2001 kuni 2009. Edasi Maardu Linnavalitsuse linnakantseli peaspetsialist kelle valdkonnaks oli ka sport.

Praegu on ta Kallavere Keskkooli direktori kt kuid Harjumaa sporti kaitseb ja esindab Eesti Koolispordi Liidu juhatuses.

Väga erinevatel ametikohtadel töötanud inimesena on ta näinud sporti nö iga nurga pealt.

Teda tuntakse väga tööka, kohusetundliku, abivalmi ja oma valdkonnas kompetentse inimesena kelle arvamus on alati oluline.

Vaieldamatult omab ta silmapaistvaid teeneid oma maakonna spordielu edendamisel.