Pühapäeval süüdatakse Maardus esimene advendiküünal

Tuleval pühapäeval, 3. detsembril, kl 11.00 süütab Maardu linnapea Vladimir Arhipov Kellamäe pargis asuval linnakuusel esimese advendiküünla ning kuulutab välja jõulurahu. Pidulikule advendiüritusele järgneb heategevuslik kontsert ja laat, mis toimub Maardu Vaba Aja Keskuses (Keemikute 12b) kl 12.00.

„Detsembris algab askeldamisrohke ja rõõmurikas aeg - seame jõuluehtesse linna, meie majad ja kodud, süütame küünlad, valmistame ette kingitusi ja maitsvaid toite. Vahel kipume aga jõulumelu keskel unustama, et jõuluaeg on eelkõige rahu aeg, hinge ja mõtete korrastamise aeg. Just praegu on õige hetk tempot maha võtta, mõtiskleda minevast aastast ja pühendada rohkem aega oma lähedastele ja neile, kes on sel ajal üksi ja vajavad meie südamesoojust," sõnas linnapea.

„Ma kutsun igat maardulast sel pühapäeval ühinema meiega Kellamäe pargis, koos süütama esimese advendiküünla ning saama osa imelisest jõuluelamusest. Kõik need, kes soovivad teha head ja toetada erivajadustega lapsi on oodatud heategevuslikule kontserdile. Soovin meile kõigile rahulikku ja tähendusrikast jõuluaega!" lisas ta.

Üritusel loob jõulumeeleolu Maardu linna puhkpilli orkester, kõigile pakutakse maiustusi kuuma teega ja jagatakse küünlaid. Peale pidulikku küünalde süütamist oodatakse maardulasi Vaba Aja Keskusesse, kus kl 12.00 algab heategevuslik kontsert ja laat «Ava oma süda". Laadale on võimalik müügiks tuua enda tehtud käsitööd, kunstiesemeid, suveniire, küpsetisi jms. Kogutud vahendid suunatakse Maardu Põhikooli tasandusklassi erivajadustega lastele vajalike erivahendite soetamiseks.