Tallinna juhtide külaskäik Maardusse

26.mail Maardu linnavalitsuses toimus Tallinna ja Maardu linnajuhtide kohtumine. Tallinna poolt kohtumisest võtsid osa abilinnapead Taavi Aas ja Kalle Klandorf, linnavolikogu aseesimees Lauri Laats ja Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. Maardu poolt osalesid: linnapea Vladimir Arhipov, linnavolikogu esimees Elviira Piiskoppel, abilinnapea Rein Meel, Linnaarengu- ja majandusosakonna juhataja Ants Tsugart.

Kohtumise alguses oli rõhutatud, et vaatamata sellele, et linnad on juriidiliselt täitsa iseseisvad omavalitsused, nende taristu on tihedalt põimutud ja seetõttu on siin lai tööpõld efektiivseks koostööks.

Kohtumise käigus arutati mitmeid teemasid: ühisveevärk, transportmagistraalid, linnavaheline ühistransport, järveäärne puhketsoon jne.