Täna ehitatakse Kellamäe parki suure lumekindluse

Maardu Linnavalitsus kutsub suuri ja väikeseid maardulasi täna, 2. märtsil Kellamäe parki, kus koos ehitatakse lumekindlust. Ehituse algus on kl 15.00.

Lumekindluse ehituse idee sündis Maardu Noorte Linnavolikogu tegusatel noortel. Sotsiaalvõrgustikus jagatuna kogus see ruttu palju pooldajaid ja kaasamõtlejaid, kes on valmis lumekindluse ehitamisel appi tulema. Ei jätnud vahvat ideed tähelepanuta ka Maardu Linnavalitsus. „Mul on ülimalt hea meel, et Maardus on julgeid noori, kellel on ideid ja energiat korraldada Maardus toredaid ettevõtmisi. Oleme alati valmis rahvainitsiatiivile toeks tulema," sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov.

„Ilmaennustuse järgi püsib lumine talv meil veel vähemalt kuu aega. Maardus on olemas võimalus tasuta uisutada ja laenata uiskusid; on lumemäed kelgutamiseks ja ka tasuta suuskade rent Maardu koolide õpilastele. Nüüd ehitame koos suure lumekindluse - selle nädala jooksul tõime Kellamäe parki pea 140 m3 lund, nii, et tööd jagub kõigile," lisas linnapea.

Korraldajad paluvad kõigil selga panna ilmale vastavad riided -soojad niiskuskindlad lumepüksid ja kindad ning võimalusel võtta kaasa oma kühvlid, guašši värvid, pintslid ja muud lumetööks vajalikud vahendid. Kohapeal pakume labidad ja soojenduseks kuuma teed.

Kõik linnakodanikud on oodatud kaasa elama ja pärast lumekindluses aega veetma. Vajadusel jätkuvad ehitustööd pargis ka laupäeval (alates kl 15.00)