Uudised ja teated

« Tagasi

Vali Eesti 2018 aasta võistkond – anna oma hääl Konstantin Gorodilovile!

 

Eesti Olümpiakomitee on välja kuulutanud lõppeva spordiaasta Aasta sportlaste, võistkonna ja treeneri valimise. Hääletus käib täie hooga ja on avatud kuni 20. detsembrini. Spordiaasta tähtede valimisel on kõigil spordisõpradel võimalus oma sõna sekka öelda.

Esmakordselt meie linna ajaloos on „Võistkonna" kategoorias nominendiks Maardu tantsusportlane Konstantin Gorodilov, kes oma paarilise  Dominika Bergmannovaga tulid Euroopa meistriteks ja mitte ainult – nad tegid ka Eesti spordi ajalugu, saavutades kõvas konkurentsis maailma tipptantsijate seas maailmameistrivõistlustel 10-tantsus esikoha.

Kategoorias „Treener" võistleb Eduard Korotin, kes on juba 22 aasta jooksul oma õpilast Konstantini treeninud ja tänu kellele sai maailmameistritiitel võimalikuks! Teeme õige valiku ja toetame neid!

Hääletamiseks tuleb minna EAK kodulehele https://aastasportlane.eok.ee/ ja valida "Võistkond". Siis saab välja valida Konstantin Gorodilov ja Dominika Bergmannova ja klikkida neile I koht. II ja III koha võib anda teistele meelepärastele sportlastele, kuna hääle tuleb anda kolmele kandidaadile. Kandidaadi poolt häält andes märgi tema positsioon sinu valitud pingereas. Kategooria hääletuse lõpetamiseks kliki nupul „Hääleta".

Parima aasta treeneri valimine toimub samal meetodil – valida välja I, II ja III koht ja lõpuks klikkida nuppu „Hääleta".

Toetagem üheskoos meie oma sportlast, sest just tema väärib oma saavutustega seda võitu 2018. aastal!