Ametnikud

LINNA ARENGU JA
MAJANDUSOSAKOND

 
     
Juhataja  Jelena Pavlova jelena.pavlova[ät]maardu.ee 6060706
Peaspetsialist Inna Pajula linnamajandusosakond [ät]maardu.ee 6060737
Peainsener Jüri Pihlak juri.pihlak[ät]maardu.ee 6060721
Keskkonna spetsialist Guido Liisma guido.liisma[ät]maardu.ee 6060724
Heakorraspetsialist Natalia Butšinskaja natalia.butsinskaja[ät]maardu.ee 6060745
Järelevalve inspektor Ants Tsugart ants.tsugart[ät]maardu.ee 6060750
Korrakaitse spetsialist Mart Maasikrand mart.maasikrand[ät]maardu.ee 6060703
Spetsialist Mihhail Kossolapov mihhail.kossolapov[ät]maardu.ee 6060813
Raamatupidaja Veera Pinahhina veera.pinahhina[ät]maardu.ee 6060746
Haldusspetsialist Veronika Lemkova- Berežinskaja veronika.lb[ät]maardu.ee 6057318


Vastuvõtt:

E 15.30 - 17.00
N 09.00 - 13.00
 

Kõik linnavalitsuse ametnikud