Tööpakkumised

Maardu Lasteaed Rukkilill kuulutab välja konkursi
eestikeelse õpetaja vene õppekeelega rühmas leidmiseks, koormus 1,0.

Nõutav eesti keelt emakeelena või väga heal tasemel ning lasteaiaõpetaja kvalifikatsiooninõuetele vastavus.

Avaldus, CV, eesti keele oskust ja haridust tõendavad dokumentid esitada e-mailile maardurukkilill@gmail.com Lisainfo telefonil 55513920
Lasteaed Sipsik

Lasteaiaõpetaja tööpakkumine

Töö kirjeldus

Töö eesmärk
Lapse kasvatus- ja õpetamisprotsessi läbiviimine kooskõlas lasteaed SIPSIK õppekavas püstitatud nõuetele laste koolivalmiduse kujunemisel.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus, töökogemus lastega, väga hea suhtlemisoskus ja empaatiavõime, soov ennast arendada, eesti keele oskus C1 tasemel

Ettevõte pakub

Pakume sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda, toetavat meeskonda, täiendkoolitusi Maardu lasteaias Sipsik.
Töökoormus 1,0 ametikohta. Tööle asumise aeg september 2020 lapsehoolduspuhkuse asendajaks.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: avaldus, CV, haridust tõendava dokumendid koopia palume saata  lasteaed@maardusipsik.ee
Lisainfo: 55585401

Kallavere Keskkool kutsub oma meeskonda abiõpetajaklassiõpetajatüdrukute kehalise kasvatuse õpetajalogopeedipsühholoogi ja õppejuhi.

Kandidaadil on kvalifikatsiooninõuetele vastav- või omandamisel haridus ja avatus uuendustele.

Omalt poolt pakume:

  • kindlat ja stabiilset tööd,
  • kaasaegset töökeskkonda,
  • arengu- ja koolitusvõimalusi,
  • loomevabadust ja avatust uutele ideedele,
  • head koostöömeeskonda.

Kandideerimise tähtaeg 01.08.2020

Sooviavaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-aadressil, direktor@kallavere.ee

Lisainfo: telefonil 606 0851, koduleht: www.kallavere.edu.ee

Tööpakkumine assistendile

Maardu Hambaravi (OÜ Enteabor) pakub tööd hambaarsti assistendile.

Töötamine vastavalt graafikule.
Soovitavalt eelnev töökogemus või meditsiinialane haridus, eesti ja vene oskus suhtlustasandil.
Pakume kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamist erialastel koolitustel, konkurentsivõimelist palka, toetavat kollektiivi.

Kontaktisik:  Urve Karmo,  tegevjuht, tel 5079603  tegevjuht.enteabor@gmail.com
Agrotarve OÜ on tööstuskaupade jae- ja hulgikaubandusega ning laomajandusega tegelev ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1971.

Otsime oma meeskonda

kauplus-lao saalitöötajat

Töötaja peamine ülesanne on tegeleda kauba vastuvõtmisega, kaubakoguste kontrollimisega, kauba müügiks ettevalmistamisega ja riiulitele paigaldamisega, kaupade komplekteerimisega vastavalt tellimustele, kaupade ostjatele tutvustamisega jms. Töötaja osaleb ka inventuuri läbiviimisel. Töö toimub siseruumides.

Töötaja peab olema võimeline tõstma raskusi. Suhtlema peab oskama nii eesti kui ka vene keeles.

Omalt poolt pakume kindlat töökohta ja meeldivaid töökaaslasi, tööriietust, väljaõpet, võimalust teenida lisaks põhipalgale lisatasu.

Kasuks tuleb kogemus aiandus- või ehituskaupade müümisel või huvi selle vastu ja oskus kasutada arvutit. Kandideerima on oodatud ka eakamad inimesed.

Töötasu on kokkuleppel ning sõltub töötaja oskustest ja võimekusest.

Töösuhe on tähtajatu.
Töökoht asub Vana-Narva mnt 30, Maardu, Harjumaa.
Tööaeg on vastavalt töögraafikule tööpäevadel 8.00-17.00 ning laupäeviti 8.30-15.00.

Tehnik-hooldusspetsialisti (töömeest)

Töötaja peamine ülesanne on tegeleda ettevõtte infrastruktuuri korrasoleku kontrolli ning hooldus- ja remonditöödega. Lisaks kuulub tööülesannete hulka vajadusel territooriumi hooldus (niitmine, lumekoristus jms koristustööd, prügimajanduse korraldamine jms).

Kasuks tuleb elektritööde kogemus.
Töötasu kokkuleppel.

Tööpakkumisest huvitatutel palun saata sooviavaldus, palgasoov ja oma töökogemuse kirjeldus aadressil personal@agrotarve.ee või helistada Agrotarve OÜ kontorisse telefonil 6 379 100 või saata postiga oma sooviavaldus, palgasoov ja oma töökogemuse kirjeldus Agrotarve OÜ kontorisse aadressil Vana-Narva mnt 30, Maardu, Harjumaa.

Abemi Laoteenused OÜ võtab tööle:

tõstukijuhti ja (sild)kraanajuhti

Nõutav eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat ning vastava(te) kutsetunnistus(t)e olemasolu.

Sobivaim kandidaat oleks selline, kellel on mõlemad kutsetunnistused.

Töötamine täistööajaga E-R, brutopalka saame hetkel võimaldada (katseajaks)  800 eurot kuus. Katseaja edukal läbimisel ja vastavalt töökoormusele ja –oskustele kuni 40% rohkem.

Kontakt: abemi@abemi.ee või mobiil 5093013.

Tallinna Kiirabi Maardu filiaal otsib koristajat.
Töö sobib nii pensionärile kui ka põhitöö kõrvalt lisa teenimiseks.

Koristatav pind on 43 m2: kaks väikest tuba ja WC, pindasid tuleb ka desvahendiga puhastada.

Tööaeg on paindlik: brigaadide vahetus toimub kella 8 ja 9 vahel, selles vahemikus peaksid ruumid vabad olema.
Koristamine peab toimuma igal nädalapäeval, sh ka nädalavahetused ja riigipühad.

Soovijail palume võtta ühendust e-posti teel personal@tems.ee või telefonil 58 868 238.

Favor AS võtab tööle:

Lisainfo
Töökoht asub aadressil Loovälja tee 11, Jõelähtme vallas
CV palume saata maria.nurm@favor.ee

Kasutatud Kodumasinate kauplus Maardu-Lasnamäe piiril pakub tööd kodumasinate pesijale.
Töö toimub tükitöö alusel.
Töösisu: pesumasinate, pesukuivati, külmikute, elektripliitide, nõudepesumasinate müügiks ettevalmistamine (pesemine).
Toodete puhastamisel puutub kokku erinevate puhastusvahenditega. Allergikutele antud töökoht ei sobi.
Kuna töö on füüsiline ja nõuab tempot siis sobib rohkem aktiivsemale nooremale inimesele.
Tööaeg: E-R 10:00-17:00. või kokkuleppel
Palk: 800-1000€.

Asukoht Vana-Narva mnt 5C, Triinu Kodumasinad ladu-töökoda
Tõnis Rosenberg
(+372) 53891155
tonis@triinu.ee
www.triinu.ee

MANTINGA EESTI OÜ pakub osalise koormusega tööd  pagar – klienditeenindajale.

Tööaeg  kella 7-16 ni, 2 päeva nädalas (tööpäevad kokkuleppel)
Väljaõpe kohapeal ,eelnev töökogemus ei ole vajalik.

Töö on sobilik ka noorele, alates 17.eluaastast,  pensionärile, vähenenud töövõimega isikule.

Töö tegemise koht – Maardu , Keemikute 2

Kontakt: eesti@mantinga.ee
mob. 5266502 Kaie Jürgens

Osaühing Hansacom võtab tööle

operaatori

Töö vahetustega.

Kandidaadilt eeldame:

  • Tõstukijuhtimise oskust
  • Pingetaluvust
  • Kliendisõbralikkust
  • Kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu sõltuvalt töö tulemuslikkusest
  • Isikliku sõiduauto kompensatsiooni
  • Kindlat töökohta

Tootmistöölise

  • Tõstukijuhtimise oskust (tuleb kasuks)

Pakume :

  • Tulemusest sõltuvat töötasu
  • Püsivat töösuhet

Töökoht asub aadressil Betooni 19 (63) Tallinn

Kontakt – hansacom@hansacom.ee , tel. 5268927 Malle

Sulle meeldib tegeleda eriliste inimestega?

Oled hea suhtleja ja Sulle meeldib loovalt mõelda?

Sinule sobib mitte täiskoormus ja saad panustada ka töövälisel ajal?

Otsime just Sind!

Maardu Linnavalitsuse sotsiaalabi osakond otsib

TUGIISIKUT AUTISMIGA NOORMEHELE MUUGAL  (eesti keel)

Tasu: 4,00 eur tunnis (bruto)

Koormus: osaline  (täpsed kellaajad kokkuleppel kliendi esindajaga) käsunduslepinguga

Oma huvist palun kirjutada  e-post:  sao@maardu.ee

tel: 6060720 , aadress: Kallasmaa tn 1, 74111, Maardu

Bert&Berta OÜ otsib töötajaid Rae vallas asuva lattu.

KOMPLEKTEERIJA/laooperaator

Töö on kahes vahetuses 1. vahetus 7:00-15:30 2. vahetus 15:30-24:00

Tööd on pakkuda nii meestele kui ka nasitele, kes saavad tegeleda peenkauba kokku korjamisega

Konkurentsivõimeline palk.

Eesti keel suhtlustasandil on nõutud.

Tõstukijuht

Töö on kahes vahetuses 8-20 ja 20-08

Töö on füüsiline, palk 7,50Eur tunnis bruto.

Riiuldaja

Töö on kahes vahetuses, hommikune 6:30-14:30 ning 14:30-22:30

Maardust ja tagasi käib töötajate buss.

Eesti keel suhtlustasandil on nõutud, töö on tõstukiga.

Põhipalk on 850 Eur kuus.

Lisainfo saamiseks kirjuta marina@bertberta.ee või helista: 53006712

Maardus asuv plastgraanulite tootmisega tegelev ettevõte ORKOS ESTONIA OÜ, Lao 5, Maardu, otsib täistöökohaga liinioperaatorit.

Töö on vahetustega, ettevõte töötab ööpäevaringselt, ka nädalavahetustel. Palk alates 1000 € (neto). Väljaõpe kohapeal.

Nõuded kandidaadile:

  • keskharidus
  • kohtulikult karistamata
  • hea füüsiline vorm
  • tulemusele orienteeritus

Kontakt tel 5139012, kalevi.paluteder@orkos.ee