Uudised ja teated

« Tagasi

Alates 9. maist avatakse Maardus välispordiväljakud ja koerte jalutusplatsid

Alates laupäevast, 9. maist avatakse Maardus kõik avalikud välispordiväljakud Kallaveres ja Muugal. Alates laupäevast on samuti lubatud koerte jalutusplatside kasutamine.

Vastavalt linnavalitsuse korraldusele avatakse Maardus laste mänguväljakud avalikuks kasutamiseks kolmapäeval, 13. mail ning skate-pargid esmaspäeval, 18. mail.

Õues spordiga tegeledes tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet. Enne ja pärast väljaku kasutamist peab desinfitseerima või pesema käsi. Sama reegel kehtib ka laste mänguväljaku ja koerte jalutusplatsi kasutamisel. OÜ Maardu Linnavarahooldus tagab avalike spordi ja mänguväljakute igapäevase desinfitseerimise.

Alates 4. mai avati Maardu linnastaadion ja Maardu Gümnaasiumi staadion organiseeritud sporditegevuse korraldamiseks treeneri või vastutava isiku juhendamisel graafiku järgi. Staadione on võimalik kasutada igapäevaselt kl 8.00-21.00. Treeningaja peab eelnevalt registreerima tel. 55552653 või emaili teel sergei.petrov@maardu.ee.