Maardus toimus täna uute linnakodanike vastuvõtt

Täna, 22.05.2019, Maardu Vaba Aja Keskuses toimus traditsiooniline vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt. Üritusel osales 28 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

„Lapse sünd on alati hea uudis – Maardu linn väärtustab igat perekonda ja igat last.  Loodan siiralt, et meie tulevased põlvkonnad armastavad Maardut ja kohtlevad linna sama hoolikalt nagu nende vanemad. Meie omakorda jätkame tööd selle nimel, et tagada linnas kõigi vajalike tingimuste loomise meie laste arenguks ja eneseteostuseks",  sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov.

Perioodil jaanuar – mai 2019 sündis Maardus 49 last, nendest 22 tüdrukut ja 27 poissi. Levinumad poiste nimed olid Mark, Daniil ja Nikita. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Alisa, Anna, Nikol ja Veronika.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Nicole Smishko, Gloria Protas, Arina Trofimova, Anna Podgorskaja, Julianna Mamakina, Veronika Volk, Mark Nikiforov,  Matvei Komissarov,  Ramazan Sabirov, Sandra Tulp, Mark-Aleksandr Ledenko, Alisa Makarova, Roman Petrov, Veronika Stepanova, Mark Shvets, Alisa Kukuškina, Isabel Kivimaa, Anna Pahhuštši, Taisia Platonova, Leonid Gorjatšev, Andero Pind, Daniil Marichev, Aleksander Tkatšov, Ilja Kudrjavtsev, Maia Lisandra Paltser, Domenico Renzullo, Valeri Fedchenko ja Fredy Lumiste.