Maardu noori kutsutakse osalema videomeedia loomise koolitusel «Sisuakadeemia”

Kutsume Maardu noori osalema SisuAkadeemia programmi II koolitustsüklis, mis on mõeldud Viimsi, Jõelähtme, Anija, Raasiku, Kose, Rae valla ja Maardu linna noortele vanuses 14 kuni 26 eluaastat.

Programmi eesmärk on pakkuda eelkõige tehnilisi teadmisi ja oskusi videomeedia loomiseks ning nende oskuste tulemusena avada oma Youtube kanal, mille kaudu edastada oma piirkonna noortele neile olulist infot ja vajalikke teadmisi.

Koolitus on noortele TASUTA.

SisuAkadeemia II koolitustsükkel algab 1. oktoobril. Noortele toimub esimene koolitus/töötuba Tallinna Teaduspark Tehnopolis algusega kell 16:00. Seal saavad nad ülevaate, mida SisuAkadeemia koolitusel omandatud teadmiste ja oskustega Eestis ja ka mujal maailmas on võimalik ära teha.

Bussi väljumine Tehnopoli 1.10.19 – Maardu Noortekeskusest kell 14.45.

Koolitused eesti keeles toimuvad perioodil 7.10.19 – 2.12.19 esmaspäeviti Loo Noortekeskuses (kell 15.00) ja Viimsi Noortekeskuses (kell 18.00).

Koolitusele registreerimine

Täpsema info koolituse ja projekti korralduse kohta annab SisuAkadeemia projektijuht: Tuuliki Rohtla tuuliki.rohtla@anija.ee

SisuAkadeemia tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.