Inglipuul ootab täitmist 48 Maardu lapse jõulusoov

Taaskord on lähenemas aeg, mil laste südamed põksuvad üha tugevamini saabuvate pühade ja jõuluvana kingikoti ootuses. Kuid meie hulgas on ka neid lapsi, kel ühel või teisel põhjusel soovitud kink võib unistuseks jäädagi. Just nende laste silmadesse rõõmu toomiseks on Maxima ja Eesti Lasterikaste Perede Liit kogunud üle Eesti kokku 1905 lapse kingisoovid, mille täitmisel saab kaasa lüüa igaüks.

Maardu linnavalitsuse ja sotsiaaltöötaja Reet Aljase abil kogusime kokku nende laste soovid, kelle peredele oleks väga suureks abiks, kui jõulurõõmu aitavad tuua hoolivad kaaslinlased. Selleks on Maardu Maxima XX kauplusesse (Keemikute 2) 11. novembrist kuni 8. detsembrini püstitatud Inglipuu siinsete laste jõuluunistustega.

Igal Inglipuu sedelil on kirjas lapse nimi, tema vanus ja kingisoov. Inglipuu patrooni Gerli Padari sõnul on mitmed jõulusoovid sageli hästi praktilised, näiteks joonistamiskomplekt, sportimistarbed või hooajalised riided. „Ka Maardu lapsed ootavad enim sooje riideid ehk mütse-salle-kindaid, aga ka erinevaid lauamänge," kirjeldas Padar.

Tänavuse, järjekorras juba 11. Inglipuu heategevusliku kampaania teeb eriliseks veel see, et kõrvuti kohalike omavalitsuste abiga välja selgitatud kingisoovidega on partneriks ka Eesti Lasterikaste Perede Liit. Seeläbi lisandub kingisaajate hulka kokku 500 suurest perest pärit last, kes kõik samuti omale ingli saavad.

„Meie eesmärk on, et juba jõuludeks on Eestis heade inimeste abil kokku pea 2000 last, kelle rõõmsad silmad ja nobedad näpud õhinaga Inglite tehtud kingitusi avada saavad," lausus Gerli Padar.

Kõiki südamlikke Eesti inimesi head tegema kutsuva Gerli sõnul saavad nii maardulased kui kõik eestimaalased leida vastavalt oma südamele ja rahakotile sobiv kingisoov, millega muuta ühe lapse jõulud õnnelikumaks ja säravamaks.

Kingikampaanias osalemiseks tuleb valida kaupluses asuvalt Inglipuult lapse jõuluunistus. Ostetud kingituse võib pakkimata kujul jätta poe infoletti või kassasse. Samuti võib Inglipuul olevaid kinke osta ka mujalt. Ja lisaks võib soovitud kingi ka ise valmistada ning tuua see samasse Maxima poodi, kust kingisoov võetud.

Kõikide Inglipuude asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.

Regina Salmu
Maxima Eesti meediajuht