Maardu tervitas täna uusi linnakodanikke

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuses juba traditsiooniliselt muutunud beebide ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Maardu kõige väiksemad kodanikud said linnapealt hõbelusika, fotoalbumi, hällilauludega plaadi ja sümboolse nimetunnistuse. Tervituspeol osales 26 perekonda.

Linnapea Vladimir Arhipov tervitas lapsevanemaid ning soovis kõikidele palju õnne pere juurdekasvu puhul. „Meie maailm areneb väga kiiresti ning meie lapsed orienteeruvad selles maailmas mest juba paremini. Nad on targad, vaprad ja sihikindlad. Kuid nad on ikka lapsed, ja meie ülesanne on neid toetada ja hoolitsema nende eest. Maardu linn teeb kõik võimaliku selleks, et lastele ja nende vanematele oleks mugav ja mõnus siin elada. Uuel aastal suureneb sünnitoetus, me planeerime Muuga lasteaia laiendust ja jätkame koolide renoveerimisega"- sõnas Maardu linnapea.

2019. aasta jooksul  sündis Maardus 124 last, nendest 49 tüdrukut ja 75 poissi. Levinumad poiste nimed olid Mark, Daniil, Nikita, Maksim.  Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Alisa, Nikol, Alesja, Ksenia, Anastassia.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Agata Butuzova, Mihail Ljubtšenko, Bogdan Seliverstov, Miron Skrebtsov, David Klimin, Marina Godunova, Gabriela Maslova, Maksim Altynnikov, Ruslan Tihhonov, Emilian Avilov, Simon Randsberg, Aleksei Stepanchuk, Adelina Dushakova, Aristarh Hobotov, Viktorija Tšerevitsnik, Roman Glušonok, Hugo Kangur, Mihail Fenin, Aleksander Minejev, Gregory Katerenyuk, Arseni Tšernokozov, Heily Nõlvak, Hekthor Reier, Jaroslav Beljajev, Kirill Morozov ja Kristjan Zikunov.