Alates 1.08.2020 muutuvad Maardu –Tallinna- Maardu maakonnaliinide sõiduplaanid

Reisijate veelgi  paremaks teenindamiseks on Põhja –Eesti Ühistranspordikeskusest saadud info kohaselt muutuvad alates 1.08.2020  Maardu –Tallinna- Maardu maakonnaliinide sõiduplaanid.

Tööpäeval lisandub Laagna teele kiirliin 179 (Tallinn –Laagna- Maardu), mistõttu on  Peterburi mnt paeasjalikult lisatud reise juurde liinile 171ning on muudetud  praktiliselt kõikide liinide väljumisaegu.

Nädalavahetusel lisandus reise liinidel 100 ja 171.

Kokku lisandus tööpäeval 74 reise liinidele 100,101,170,171 ja puhkepäevadel 37 reisi.

Liinil 103 muutub liikumistee. Marsruudi Keemikute tee – Loovälja tee asemel hakkab buss sõitma marsruudil Kallavere - Maardu tee  – Saha-Loo tee – Bussijaam. See tähendab buss läbib nüüdsest Muuga elurajooni, nagu Muuga elanikud soovisid.

Kõikidel liinidel korrigeeritakse sõidukiirusi ja väljumisaegu.

Uuendatud sõiduplaanid www.peatus.ee ja bussipeatustes.

Lisainfo:

Põhja - Eesti ÜTK