Maardu tervitas uusi linnakodanikke

05.08 toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 19 perekonda.

Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

"Miski ei ole võrreldav rõõmuga, mida toob perekonda lapse sünd ja iga laps on meie linna jaoks väga oluline. Siiralt soovin kõikidele väikestele linnakodanikele palju tervist ja lähedaste armastust!" – ütles linnapea.

Levinumate poiste nimede hulgas 2020 aastal olid Mark, Artjom, Maksim. Tüdrukute nimede hulgas: Veronika, Sofia, Ksenia, Anastassia.

Perioodil 01.01-31.07.2020 Maardus sündis 44 poissi ja 40 tüdrukut.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Artjom Kapitonov, Sofia Tsoba, Salman Garajev, Imran Garajev, Kamila Ismatova, Anna Piskunova, Sergei Cvetov, Remy Veske, Emmanuil Mošenski, Artyom Kosov, Georgi Kostjakov, Diana Semirjakina, Erik Zaitsev, Egor Popovitš, Adrian Chyzhevskyi, Maria Dratšova, Elodie Humal, Artjom Balai ja Eulalia Isabel Lampka.