Maardus algab teede remontimise periood

Igal kevadel algab Maardus aktiivne teede remontimise periood, mis kestab linnas suve lõpuni. Sellel aastal kahekordne pindamine toimub järgmistel tänavatel: Väriheina tee, Võhumõõga tee, Sooheina tee, Sooputke tee, Paluülase põik, Paelrohu tee, Sooheina tee põik, Kuuskheina tee põik, Veriheina tee, Õnneheina tee, Hiirekõrva tee, Tähtpea tee, Tähtpea põik tee, Paluülase tee, Ülase tee, Kuuskheina tee, Varsakabja tee, Sugapea tee, Võikannu tee, Putke tee, Hundiaugu tee, Hundioa tee, Kassitatra põik tee, Pirnipuu lõik (kolmnurk), Ploomipuu lõik (kolmnurk).

Samuti toimub Maardus jooksev teekatete remont.  Pindamistööde ja teekatete remondi käigus korrastatakse teed Maardus üldpindalaga 29644 ruutmeetrit ning nende tööde kogumaksumuseks on sel aastal ligi 209 956 eurot. Töid teostab Tallinna Teede Aktsiaselts.

Maardu linnavalitsus kuulutas välja ka teede ja kõnniteede asfalteerimise riigihanke, mille eeldatav maksumus on 375 000 eurot. Riigihanke tulemus selgub mai keskel.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul, linna teede remont on alati olnud ja jääb Maardu linnavalistsuse üheks prioriteediks ning remondiplaan on koostatud lähtudes teede seisundist, koormatusest ja linna eelarvest. „Me püüame alati leida võimaluse võimalikult paljude linnateede korrastamiseks, et meie autojuhid ja jalakäijad saaksid veelgi mugavamalt ringi liikuda." – lisas linnapea.

Me palume autojuhtidel suhtuda lühiajalistesse ebamugavustesse mõistvalt ning liikluses järgida remondipiirkonda paigaldatud ajutisi liiklusmärke.