Täna pandi pidulikult nurgakivi uuele Maardu esmatasandi tervisekeskusele

Kallasmaa 4 asuvale krundile tekib selle aasta lõpus uus kaasaegne esmatasandi tervisekeskus. Täna toimus ehitusplatsil pidulik nurgakivi panemise tseremoonia.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul on tegemist väga olulise tervishoiuobjektiga, mis on väga oodatud maardulaste poolt. "Uue tervisekeskuse loomise eesmärk on tõsta tervisteenuste kvaliteeti Maardus ja pakkuda inimestele kompaktset ja mugavat lahendust, mis väärtustab nende vaimset ja füüsilist heaolu", sõnas ta. "Keskuse ehitus on täies hoos ning varsti saavad Maardu elanikud vajalikud meditsiinilisi teenuseid kätte hubases ja kaasaegses hoones", lisas Arhipov.

Tervisekeskuse kahekorruselise hoone pind on ligi 1400 ruutmeetrit. Uues loodavas tervisekeskuses hakkavad teenust pakkuma perearstid, füsioterapeut, psühholoog ja ämmaemand.

Tervisekeskuse kõrvale ehitatakse ka Tervisemaja, kuhu on esimesele korrusele kavandatud apteek, kohvik, hambaravi, Synlab-i ruumid ja kirurgia vastuvõtt. Teisele korrusele on kavandatud rendipinnad. Hoone saab valmis järgmise aasta märtsiks.

Maardu esmatasandi tervisekeskus (I hoone) ehitatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasfinantseerimisel. Projekti arendajaks on Terviseagentuur OÜ.