18. detsembril toimub Maardu traditsiooniline jõulukäimine

18. detsembril toimub Maardus taas jõuluaegne kõndimine, mis toob linna tänavatele tervisespordi harrastajaid eri vanuses. Ülelinnaline üritus algab kl 11.00.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi arvates on kõnd tervisespordi alustajaile sobivaim liikumisviis, et parandada oma kehalist treenitust. "Kõndimine suurendab vastupidavust, parandab oluliselt meeleolu ning sobib ka eakatele inimestele. Jõulukäimine annab hea võimaluse kohtuda oma tuttavatega ja veeta mõnusat laupäevahommikut värskes õhus liikudes. Tulen kõndima ise ja kutsun teid kaasa!" sõnas linnapea.

Kõiki tervisliku liikumise harrastajaid oodatakse kogunema alates kl 10.30 Maardu Vaba Aja Keskuse (Keemikute 12b) juurde, kust algab kõnnimatka marsruut. Kl 10.55 saavad kõik soovijad  osaleda aktiivses soojenduses, seejärel ühiselt suundutakse Metsapargis asuvale ca 4 km pikkusele terviserajale. Finišis ootavad osavõtjaid lõke, autasud ja kuum tee.