Uudised ja teated

« Tagasi

Veebruaris on Maardus võimalik külastada mobiilse meestearsti kabineti

Viljandi Haigla koostöös Vähiliiduga on käivitanud mobiilse meestearsti kabineti. Mobiilses kabinetis võtab vastu Dr. Teesi Sepp.

Buss seisab Maardu Rahvamaja ees 16. veebruaril ja 17. veebruaril 2022 ning võtab inimesi vastu kl 16.30 – 20.30.

Bussis on ultraheliaparaat eesnäärme uuringuteks, kehaanalüsaator, millega saab mõõta kliendi kaalu, pikkust, lihasmassi, rasvaprotsenti, bioloogilist vanust ning muid spetsiifilisi näitajaid, samuti uriinivoolu mõõtmise aparaat, analüsaator ja palju muud. Kabineti varustus on samasugune nagu haigla statsionaaris ja seal tehakse 95% vajaminevatest uuringutest.

Vastuvõtule võib pöörduda kõigi meestele eriomaste haiguste kaebustega: eesnäärmevaevused, seksuaalhäired, meeste üleminekuiga, hüpogonadism, viljatus, kroonilised põletikud jne.

Tasuta vastuvõtule pöördumiseks oleks patsiendil vajalik saatekiri.

Ravikindlustatud isikutele kehtib esimesel külastusel visiiditasu 5.00 eurot. Ravikindlustuseta ja saatekirjata mehed saavad vastuvõtule pöörduda tasulises koras – visiiditasu on 35 eurot.

Vastuvõtule pöösemiseks on vajalik vastuvõtuaja registreerimine, mida on  võimalik  teha läbi digiregistratuuri www.digilugu.ee  või helistades Viljandi Haigla registratuuri 4343001.