Uudised
Maardu koolibussi liikumistee pikeneb alates 1. oktoobrist 2020
Arvestades Maardu koolis käivate uute laste arvu kasvu sellel sügisel Altmetsa tee lõpus asuvas nn Peedikülas, pikeneb alates 1.oktoobrist Maardu koolibussiliin Altmetsa peatuseni, mis asub Altmetsa tee ja Paemurru ristis, kus on ka bussipeatuse märk.
Bussi sõiduaeg pikeneb ainult 5 minuti võrra ja koolilapsed jõuavad ilusti koolidesse. Muud väljumisajad nii Maardust kui Muugalt jäävad kõik samaks.
Maardu linna koolibussiliin
Kallavere - Muuga – Kallavere
Liiklus toimub koolipäevadel
Kallavere – Muuga (Ristaia bussipeatus) | ||||
Nr | Peatus | Reis 01 | Reis 03 | Reis 05 |
1 | Kallavere | 7.00 | 15:00 | 16:00 |
2 | Kallavere kauplus | 7.02 | 15:02 | 16:02 |
3 | Orumetsa | 7.03 | 15:03 | 16:04 |
4 | Uuevälja | 7.04 | 15:04 | 16:05 |
5 | Lepalinnu ühistu | 7.05 | 15:05 | 16:06 |
6 | Kroodi oja | 7.06 | 15:06 | 16:07 |
7 | Maardu veehoidla | 7.07 | 15:07 | 16:08 |
8 | Uus-Muuga | 7.08 | 15:08 | 16:09 |
9 | Kabelikivi | 7.09 | 15:09 | 16:10 |
10 | Kardheina tee | 7.11 | 15:11 | 16:11 |
11 | Pirnipuu puiestee | 7.12 | 15:12 | 16:12 |
12 | Muuga aedlinn | 7.13 | 15:13 | 16:13 |
13 | Käära | 7.14 | 15:14 | 16:14 |
14 | Ristaia | 7.15 | 15:15 | 16:15 |
Marsruut: Kellamäe, Nurga, Keemikute, Orumetsa, Maardu tee, Kallavere tee, Muuga tee, Ristaia bussipeatus | ||||
| ||||
Ristaia - Kallavere | ||||
Nr | Peatus | Reis 02 | Reis 04* | Reis 06* |
1. | Ristaia | 7.20 | 15.15 | 16.15 |
2 | Käära | 7.21 | 15.16 | 16.16 |
3 | Muuga aedlinn | 7.22 | 15.17 | 16.17 |
4 | Kirsipuu puiestee | 7.23 | 15.18 | 16.18 |
5 | Hiireherne tee | 7.24 | 15.19 | 16.19 |
6 | Õunapuu puiestee | 7.25 | 15.20 | 16.20 |
7 | Altmetsa (Altmetsa tee/Paemurru rist) | 7.28 | 15.23 | 16.23 |
8 | Kabelikivi | 7.32 | 15.27 | 16.27 |
9 | Uus-Muuga | 7.33 | 15.28 | 16.28 |
10 | Maardu veehoidla | 7.34 | 15.29 | 16.29 |
11 | Kroodi oja | 7.36 | 15.31 | 16.31 |
12 | Lepalinnu ühistu | 7.37 | 15.32 | 16.32 |
13 | Uuevälja | 7.39 | 15.34 | 16.34 |
14 | Orumetsa | 7.40 | - | - |
15 | Noorte | 7.41 | - | - |
16 | Mäeotsa | - | 15.36 | 16.36 |
17 | Kallavere kauplus | - | 15.37 | 16.37 |
18 | Kallavere lõpp. | 7.45 | 15.39 | 16.39 |
Marsruut: Ristaia bussipeatus, Muuga tee, Õunapuu pst, Ploomipuu pst, Maardu tee, Orumetsa, Keemikute, Noorte, Ringi, Keemikute.
*Ristaia peatusest 15.15 ja 16.15 väljuvad reisid ei peatu Orumetsa ja Noorte peatustes, vaid pööravad Orumetsa tänavalt Kallavere kaupluse poole.
|
Info: 60 60 876