Maardu kutsub 11. juulil linna 40.juubelile pühendatud jooksule

11. juulil toimub Maardus  linna 40. juubeli tähistamise raames jooks ja tervisekõnd. Spordiüritus algab kell 10.00 pargi peaalleel kaubanduskeskuse Maxima XX (Keemikute 2) vastas.

«Sportlike massiürituste korraldamine värskes õhus on saanud Maardus heaks traditsiooniks. Igal kevadel ja sügisel koguvad meie jooksud  metsapargi radadele sadu aktiivse eluviisi ja spordi harrastajaid kogu Harjumaalt. Kuid see keeruline aasta tegi oma korrektiivid ja harjumuspärased üritused toimuvad väiksemas formaadis ning ilma pealtvaatajateta," teatas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Sellegipoolest tugevdavad aktiivne eluviis ja värskes õhus sportimine meie immuunsust, mistõttu kutsun linlasi  jooksus  või tervisekõnnis osalema," lisas linnapea.

7-12-aastased lapsed saavad jõudu katsuda ühe kilomeetri jooksus. Täiskasvanud ja vanemad kui 13-aastased noored saavad joosta kolm või viis kilomeetrit. Neid distantse saab joosta kella 10.00 – 13.00 avatud stardi formaadis.  Kolme ja viie kilomeetri tervisekõnd algab kell 14.00.

Jooksu tulemused avaldatakse 13. juulil veebilehel www.maardu.ee. Iga grupi võitjate, auhinnalisele kohale tulnute ja Maardu parimate jooksjate autasustamine toimub 14. juulil kell 19.00 Maardu Vaba Aja keskuses (Keemikute 126).

Jooksus osalejate registreerimine on avatud lingil 10. juulini kell 19.00.  Jooksule saab registreeruda ka hiljemalt 9. juulini rahvamajas (Karjääri 4) ning telefonil 55981611 kl 14.00-17.00. Tervisekõnnis osalejaid ei registreerita.

NВ! Stardipäeval jooksus osalejaid ei registreerita. Jooksus osalejate stardinumbreid ja tervisematkal osalejate loteriinumbreid saab stardikohast. Jooksus osalemine on tasuta.

Jooksu Maardu 40 kava:

10.00-13.00                 avatud start 1,3 ja 5 km jooksus osalejatele