Maardu linna tuleviku avalik arutelu toimub 2. ja 3. märtsil 2021

Seoses vähese registreerunud arvuga planeeritud seminarid 2. ja 3. märtsil jäävad ära. Selle asemel toimuvad valdkondlikud arutelud linnavalitsuse ja hallatavate asutustega.

Elanikel on võimalik arvamust avaldada veebipõhises küsitluses, mis viiakse läbi lähiajal. Samuti teavitame juba registreerunuid otse ja pakume neile võimalust valdkondlikes aruteludes osalemiseks.

Täname mõistva suhtumise eest!

---------------------------------------------------------------------------------

Hea Maardu linna elanik!

Käimas on Maardu linna arengukava 2021–2030 koostamine. Arengukava on omavalitsuse kõige olulisem dokument, millega lepitakse kokku eesmärgid järgmisteks aastateks ja viisid nende saavutamiseks. On oluline, et arengukavas kajastuksid eelkõige kohaliku kogukonna soovid ning unistused.

Hea Maardu linna elanik – tule ja arutle, millises suunas peaks Maardu linn arenema!

Seminarid toimuvad:

• Teisipäeval, 2. märtsil kell 17.00–19.30 (eesti keeles)
  • Kolmapäeval, 3. märtsil kell 17.00–19.30 (vene keeles)

Seoses koroonaviiruse jätkuvalt kiire levikuga toimuvad seminarid virtuaalselt keskkonnas Zoom. Lingid:

Seminaride sisu on sama, kuid toimumiskeel erinev.

Arutelu paremaks korraldamiseks palume oma osalemisest hiljemalt 1. märtsiks teada anda  >SIIN<.

Lisainfo:

Jaan Urb