Maardu Linnavalitsus teatab avatud menetluste algatamisest projekteerimistingimuste andmiseks

Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/00817, millega soovitakse muuta  Keemikute tn 41, 43a, 43b ja 43 kinnistute detailplaneeringus pos 1 ( Keemikute tn 41a ) hoonestusala asukohta 10% ulatuses kahe korterelamu püstitamiseks. Hoonestusala nihutamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi lubatud maksimaalset ehitusalust pinda ei muudeta, hoonestusala nihutamine  ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.          (Eelnõu ja lisa)

Projekteerimistingimuste eelnõule saab ettepanekuid ja vastuväiteid saab esitada elektrooniliselt linnavalitsus@maardu.ee  või posti teel Maardu Linnavalitsus, Kallasmaa tn 1, Maardu,  alates 26.02. 2021 kuni 08.03.2021 a.