Maardu Linnavalitsus teatab avatud menetluste algatamisest projekteerimistingimuste andmiseks.

1.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02008, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 25 ( Pirnipuu pst 198 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine  ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.    (Eelnõu ja lisa)

2.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02006, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 23 ( Pirnipuu pst 194 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.         (Eelnõu ja lisa)

3.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02003, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 19 ( Pirnipuu pst 186 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.         (Eelnõu ja lisa)

4.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02004, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 21 ( Pirnipuu pst 190 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.        (Eelnõu ja lisa)

5.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02006, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 20 ( Pirnipuu pst 188 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.        (Eelnõu ja lisa)

6.      Maardu Linnavalitsusele on esitatud projekteerimistingimuste taotlus nr 2011002/02006, millega soovitakse täpsustada   Soosaare I (maatükk I) kinnistute detailplaneeringus pos 64 ( Pirnipuu pst 145 ) ehitusõigust kolme korteriga ridaelamu püstitamiseks. Ehitusõiguse täpsustamine ei muuda olemuslikult detailplaneeringu lahendust, krundi hoonestusala,  hoone lubatud kõrgust ega hoonete lubatud arvu ei muudeta; krundi lubatud maksimaalne ehitusalune pind suureneb, kuna hoonele kavandatakse varikatused. Ehitusõiguse suurendamine ei mõjuta naaberkinnistute omanikke ebasoodsalt, ei ole vastuolus avaliku huviga ja on vastavuses Maardu linna üldplaneeringus sätestatud üldiste kasutus- ja ehitustingimustega.       (Eelnõu ja lisa)

Projekteerimistingimuste eelnõudele saab ettepanekuid ja vastuväiteid saab esitada elektrooniliselt linnavalitsus@maardu.ee   või posti teel Maardu Linnavalitsus, Kallasmaa tn 1, Maardu,  alates 05.03. 2021 kuni 15.03.2021 a.