Maardu Õpilasmalev kavatseb pakkuda tööd 270 kooliõpilasele

Vaatamata keerulisele olukorrale koroonaviirusega plaanime Maardu Õpilasmaleva sel suvel avada. Me ütleme „plaanime" – kuna jälgime tähelepanelikult olukorda riigis ja loodame, et valitsuse nõuete järgimine peatab viiruse leviku ja me saame oma suured plaanid ellu viia.

Maardu linnavalitsus on valmis toetama töörühmade töö korraldamist, eraldades malevale laste töö tasustamiseks vajalikud vahendid. Sel aastal alustab tööd 270 inimest. Lapsed töötavad kahes vahetuses: 1. vahetus 15. juunist 6. juulini ja 2. vahetus 13. juulist 29. juulini.

Õpilasmalev on Maardus tegutsenud juba 20 aastat ning sel on laialdased kogemused ja traditsioonid. Õpilasmalevas on üles kasvanud rohkem kui üks põlvkond ja iga poiss või tüdruk sai selles oma esimese töökogemuse ja esimese palga. 20 aastat õpilasmalevas – see on töö linna hüvanguks, see on hea viis meelitada meie Maardu lapsed aktiivse töö juurde ja anda neile võimalus taskuraha teenida. Sel aastal on riigis tekkinud keerulist majandusolukorda arvestades õpilaste rahaline toetamine eriti oluline.

Loodame, et olukord koroonaviirusega ei muutu halvemaks ning meie Maardu koolilapsi ootavad ees sisutihedad ja kasulikud nädalad!

Kutsume täiskasvanuid ja lapsi üles järgima 2 + 2 reeglit ja pesema sageli käsi, sest meist igaühest sõltub see, milline see suvi tuleb.