Maardu Põhikooli uus kaasaegne staadion sai täna pidulikult avatud

Täna avati Maardu Põhikooli juures pidulikult uus staadion, mida koolipere ja kogukond on väga oodanud. Projekti kogumaksumus on ca 546 000 eurot.

Maardu linnapea Vladimir Arhipov märkis, et põhikooli staadion on üks Harjumaa parimatest ning avaldas lootust, et sellel spordiplatsil kasvavad üles paljud tulevased spordimeistrid.

Staadionile on rajatatud loodusliku muruga jalgpalliväljak 40x60 m, 4-rajaline ringrada jalgpalliväljaku ümber (250m), kaks kaugushüppekasti, kuulitõukering, korvpalliväljak, võrkpalliväljak, valgustus ning staadioni sadevete ärajuhtimine.

Staadioni avamisel toimus mäng võrkpallis Maardu Põhikooli ning Maardu linnavolikogu ja linnavalitsuse võistkondade vahel. Mängu võitis põhikooli võistkond.