Maardus algas hääletamine Kodulinn Kaunimaks 2019 konkursi parimate ideede eest

Jaanuaris kuulutas Maardu linnavalitsus välja ideekonkursi Kodulinn Kaunimaks 2019, mille raames esitasid kolme nädala jooksul maardulased erinevad ideed linna paremaks muutmiseks. 19. veebruariks 2019 laekus konkursile 21 ideed .

Konkursi komisjon valis kõikidest esitatud ideedest välja 7, mis vastavad konkursi tingimustele, mille maksumus ei ületa 30000 eurot, mida on võimalik realiseerida 2019 aasta jooksul ning mille hooldamine ei too ebamõistlike kulusid tulevikus.

• Maardu Põhikooli spordiväljaku renoveerimine (idee esitajad Natalja Tšusovljanova, Taisia Gontšarova, Anna Kotškina, Valentina Tsarjova ja teised).

Jooksuradade, kaugushüppe- ja palliviske sektorite korda tegemine

• Kaasaegne korvpalli välisväljak Maardu Gümnaasiumi juures (idee esitaja Artjom Filjok)

Tänavakorvpalli väljak lastele, noortele ja kõigile huvilistele

• Laste mänguväljak puuetega/vähenenud võimalustega lastele ja väikelastele (idee autor Tatjana- Aleksandra Aljautdinova)

Teistsuguse varustatusega mänguväljak, kus on mõeldud puuetega lastele (spetsiaalsed kiiged ratastoolis lastele jne). Võib samuti olla osa tavalisest mänguväljakust, aga koos vastava varustusega.

• Avalikud lauatennise lauad (idee esitaja Jekaterina Saveljeva)

Idee on paigaldada igasse linnapiirkonda lauatennise lauad, et noored ja lapsed oleksid rohkem motiveeritud veetma oma vaba aega värskes õhus.

• Stiilsed bussipeatused (idee esitaja Maria Vesselko)

Kujundada bussipeatusi ühtses stiilis koos Maardu linna sümbolitega, piirkonna kaardiga, bussimarsruudiga – üldse kasuliku infoga nii linna elanikele kui ka külalistele - kolmes keeles.

• Infostendid (idee autor Maria Vesselko)

Paigutada infostende olulisematesse punktidesse linnas; stendidel nii ametlik kui ka mitteametlik info: ürituste ja huviringide reklaam, linna kaart, üldine teave linna ajaloost, muud uudised jne.

• Lastenurk linnastaadioni juurde (idee autor Maardu Linnameeskond)

Maardu Linnameeskond osaleb sel aastal Eesti meistrivõistluste kõrgliigas ja staadioni tingimised vajavad parandamist. Selleks vajalik luua noorimatele kaasaelajatele oma staadioninurgake, kus saab kasulikult aega veeta nii lastel kui lapsevanematel. Seal paiknes minijalgpalliväljak, mänguväljak, kiiged, liivakast. Ideed oleks võimalik realiseerida 2019. aasta suveks.

Hääletamine

Iga vähemalt 16.aastane Maardus registreeritud elanik saab anda oma hääle kahele ideele, mis tema arvates peavad olema teostatud selle ideekonkursi raames.

Hääletamine kestab 4 - 20. märtsini 2019  ning selle tulemused avalikustatakse aprillis.

Hääletada saab:

•  elektrooniliselt läbi www.volis.ee  portaali (eeldab sisselogimist ID kaardi või Mobiil ID kaudu);

•  avaldades oma soovi paberil ning tuues seda Maardu Vaba Aja Keskusesse kl 10-16 (kaasa võtta pass, ID kaart või juhiluba);

•  saates oma valiku emaili teel aadressile linnavalitsus@maardu.ee . Kirjas peab nimetama oma täisnime, isikukoodi ning idee(d), mille toetused soovite oma hääl(ed) anda. Ilma isikukoodita hääled arvestusse ei võeta.

NB! Hääletusel osaledes annate Maardu Linnavalitsusele nõusoleku teie isikuandmete töötlemiseks ametliku elukoha kindlaks määramiseks.