Maardus tunnustati täna parimaid koolilõpetajaid

Täna toimus Maardu Linnavalitsuse poolt korraldatud pidulik vastuvõtt parimatele Maardu koolide lõpetajatele, kuhu oli kutsutud 18 koolilõpetajat. Maardu Linnavalitsus autasustas kuldmedaliga lõpetajaid 400 euroga ja hõbemedaliga lõpetajaid 300 euroga. Sel aastal lõpetasid gümnaasiumi kuldmedaliga 3 õpilast ja hõbemedaliga 4 õpilast.

Linnapea Vladimir Arhipovi sõnul tähistab edukas kooli lõpetamine uue eluetapi algust. „Koolis saite palju eluks vajalikke teadmisi. Kasutage neid targasti ning säilitage oma südames kõik hea, mida õpetajad teile õpetasid,"- lausus linnapea oma tervituskõnes. „Koos pedagoogidega saadame teid täna suurde ellu ning täname teid kohusetundliku õppimise ja koolielus osalemise eest. Soovime, et valiksite elukutse, mis pakuks teile rõõmu ja rahuldust, sest kui teha midagi südamega, siis laabub iga töö. Inimese elutee ei ole alati kerge, kuid olen veendunud, et tulete raskustega toime ning saate edukaks. Meie linna uksed jäävad teile alati avatuks! "- lisas linnapea.

Maardu Gümnaasiumi lõpetasid sel aastal kuldmedaliga Diana Gurova, Artjom Grigorjan ja Margarita Jerešina. Hõbemedali said Mihhail Fokin, Marija Pavlova ja Elizabet Solovjova . 9. klassi lõpetajate hulgas märgiti ära ka viieline Frida Vdovets ja ühe neljaga lõpetavad  Diana Afonina, Diana Saskevich ja Artjom Dmitriev. Kõrged kohad Harjumaa keemia olümpiaadil saavutasid 12. a klassi õpilane Mihhail Fokin ja 9-ndate klasside vilistlased Artjom Dmitriev ja Frida Vdovets.

Kallavere Keskkooli hõbemedalistiks on 12. klassi lõpetav Eliisa Carita Meikar ning 9.klassi parimad õpilased  Artemi Kolesnik, Caroly Nigul ja Miina Vint. Parimaks Maardu Põhikooli lõpetajateks 2021. aastal osutus viieline Taissia Gontšarova.

2021. aastal lõpetasid õppimist Maardu koolides kokku 169 õpilast, neist 118 omandasid põhihariduse ning 51 õpilast said keskhariduse.