Suur kevadlaat Maardus toimub juba sel nädalavahetusel

Sel nädalavahetusel, 11 -12. mail toimub Maardus Kellamäe pargis traditsiooniliseks saanud kevadlaat, mis pakub linnaelanikele ja külalistele tegevust ja meelelahutust igale maitsele.

Kevadlaadast osavõtjate arv suureneb aastast aastasse ning sel kevadel pakuvad oma teenuseid ja kaupu rohkem kui 400 ettevõtjat Eestist, Lätist, Leedust ja teistest riikidest. „Valmistasime oma külalistele huvitava kultuuriprogrammi, mille raames töötavad erinevad atraktsioonid, korraldatakse konkursse ja mänge täiskasvanutele ja lastele. Laadal saab maitsta ka erinevate rahvusköökide sööke, sealhulgas armeenia, gruusia ja jaapani köögi rahvustoite", ütles Maardu linnapea Vladimir Arhipov. "Tulge meile külla kogu perega -  tähistame Emadepäeva koos", lisas ta.

Müügikohad laadapäeval avatakse mõlemal päeval kell 10.00, linnaelanikele ja külalistele pakutakse kohalike tootjate ja külaliskaupmeeste erinevaid tooteid ja teenuseid. Laadal saab osta käsitööd ning kevadhooaja aiakaupu: istikuid, lilli, taimi ning Eestimaa taludes toodetud toidukaupu. Kohvikutes ja söögikohtades saavad külastajad maitsta erinevaid hõrgutisi, laste jaoks töötavad mini-loomaaed ja batuudipark.

Laval esinevad mõlemal päeval erinevad lauljad ja loomekollektiivid, laupäeval kl 17.15 olete kõik väga oodatud Uku Suviste kontserdile, millele järgneb noortedisko. Pühapäeval kl 14.00 toimub lava ees Maardu tublimate emade autasustamine emadepäeva puhul.

Kohtume kevadlaadal!

Kevadlaat 2019, programm:

11.mai

12:00 Kontsert „Slaavi kevad"
(Pjotr Zotovitš, Viktoria Perkova ja laulukollektiivid „Kupava", „Rjabinuška" ja „Raduga" ning tantsukollektiiv „Kolor")

12:45 Linna juhtkonna tervitus ja Maardu Kevadlaada avamine

13:00 Kontsert „Eesti kevad"
(Eesti rahvatantsu ansambel „Lee")

13:30 Kontsert „Romanõ vestna"
(Rafael ja mustlastrio „Drago")

14:00 Kontsert „Eksootiline kevad"
(Rafael ning tantsukollektiivid „Bella", „Elurõõm" ja „Kolor")