Maardu Linnavalitsus

Kallasmaa 1
74111 Maardu
Eesti
Üldtelefon: 606 0702
Infotelefon: 606 0749
Faks: 606 0701
E-mail: linnavalitsus@maardu.ee
info@maardu.ee
Kodulehekülg: www.maardu.ee

Registrikood 75011470
Konto number EE141010002031289008 SEB Pank

Ametikoht ja -juhend Nimi ja haridus E-aadress Telefon
 JUHTKOND      
Linnapea Vladimir Arhipov linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702
Abilinnapea Rein Meel rein.meel[ät]maardu.ee 6060730
Abilinnapea Ailar Lyra ailar.lyra[ät]maardu.ee 6060752
Abilinnapea Väino Moor vaino.moor@maardu.ee 6060876
Linnasekretär Tiiu-Ann Kaldma tiiu.kaldma[ät]maardu.ee 6060703
Linnapea nõunik Inna Bondarenko inna.bondarenko[ät]maardu.ee 6060710
Avalike suhete nõunik Jelena Katsuba jelena.katsuba[ät]maardu.ee 6060723
 LINNAKANTSELEI
(põhimäärus)
     
Peaspetsialist Natalja Gorbunova natalja.gorbunova[ät]maardu.ee 6060704
Peaspetsialist Lia Dinovskaja elanikeregister[ät]maardu.ee 6060705
Peaspetsialist Tatjana Gordejeva tatjana.gordejeva[ät]maardu.ee 6060729
Õigusnõunik Julia Saveljeva julia.saveljeva[ät]maardu.ee 6060707
Referent Tatjana Jerjomina linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702
Nõunik Elina Letjutšaja elina.letjutsaja[ät]maardu.ee 6060736
Spetsialist Irina Jürgens irina.jyrgens[ät]maardu.ee 6060718
Infospetsialist Sölvi Mägi dokumendihaldur[ät]maardu.ee 6060749

Haridusnõunik

Anastassia Valužina anastassia.valuzina[ät]maardu.ee  6060748
 SOTSIAALABI OSAKOND
      (põhimäärus)
     
Juhataja Tatjana Kisseljova tatjana.kisseljova[ät]maardu.ee 6060720
Juhataja asetäitja Lilia Kidelman sao[ät]maardu.ee  6060747
Peaspetsialist Debora Oolos debora.oolos[ät]maardu.ee  6060744
Lastekaitse peaspetsialist Aili Lillemaa aili.lillemaa[ät]maardu.ee 6060732
Lastekaitse peaspetsialist Alesja Svetovidova alesja.svetovidova[ät]maardu.ee 6060734
Raamatupidaja Larissa Ištšuk larissa.istsuk[ät]maardu.ee 6060719
Spetsialist Laidi Tuulik laidi.tuulik[ät]maardu.ee 6030582
Erivajadusega isikute peaspetsialist Kirill Maslov kirill.maslov[ät]maardu.ee 6057318
Autojuht Rustam Prokurorov      
 LINNA ARENGU JA PLANEERIMISE OSAKOND (põhimäärus)      
Juhataja  Silvia Riige silvia.riige[ät]maardu.ee 6060726
Linnaarhitekt Riina Liivamägi riina.liivamagi[ät]maardu.ee 6060731
Ehitusinspektor Eduard Bernadt eduard.bernadt[ät]maardu.ee 6060735
Peaspetsialist Eve Kislov eve.kislov[ät]maardu.ee 6060706
Peaspetsialist Uljana Minakova uljana.minakova[ät]maardu.ee 6030893
Korrakaitse spetsialist (0,5) Maksim Starostenko maksim.starostenko[ät]maardu.ee  
Spetsialist Reedik Võrno reedik.vorno[ät]maardu.ee 6060753
 LINNAMAJANDUSE
OSAKOND (põhimäärus)
     
Juhataja  Ants Tsugart ants.tsugart[ät]maardu.ee 6060750
Peainsener Jüri Pihlak juri.pihlak[ät]maardu.ee 6060721
Peaspetsialist Inna Pajula linnamajandusosakond [ät]maardu.ee 6060737
Korrakaitse spetsialist  Valur Ilves valur.ilves[ät]maardu.ee 6060711
Keskkonna spetsialist Guido Liisma guido.liisma[ät]maardu.ee 6060724
Heakorrapetsialist Natalia Butšinskaja natalia.butsinskaja[ät]maardu.ee 6060745
Peaspetsialist Maria Gogleva kaubandusinspektor[ät]maardu.ee 6060712
Raamatupidaja Veera Pinahhina veera.pinahhina[ät]maardu.ee 6060746
Spetsialist Andres-Kenno Õunap andres.ounap[ät]maardu.ee 6060743

 RAHANDUSOSAKOND
(põhimäärus)

     
Juhataja Anatoli Kartov anatoli.kartov[ät]maardu.ee 6060708
Juhataja asetäitja Zinaida Ivanova zinaida.ivanova[ät]maardu.ee 6060715
Pearaamatupidaja Helge Salu helge.salu[ät]maardu.ee 6060714
Maksuinspektor Marika Antson maksuinspektor[ät]maardu.ee 6060713
Peaspetsialist Nadežda Rostovskaja nadezda.rostovskaja[ät]maardu.ee
6060725
IT- spetsialist Juri Šutenko sysadmin[ät]maardu.ee 6060728