Maardu Linnavalitsus

Kallasmaa 1, Maardu
74111, Eesti

Üldtelefon: 606 0702
Faks: 606 0701
E-mail: linnavalitsus@maardu.ee
Kodulehekülg: www.maardu.ee

Registrikood 75011470
Konto number (SEB Pank) EE141010002031289008 

 

 

Ametikoht ja -juhend

Nimi E-aadress Telefon
   JUHTKOND      
  Linnapea Vladimir Arhipov linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702  
  Abilinnapea Rein Meel rein.meel[ät]maardu.ee 6060730
  Abilinnapea Anastassia Valužina anastassia.valuzina[ät]maardu.ee          6060752
  Linnasekretär Julia Saveljeva julia.saveljeva[ät]maardu.ee 6060707
   

Linnapeale vahetult alluvad ametnikud ja töötajad

     
  Nõunik Väino Moor vaino.moor[ät]maardu.ee 6060876
  Arendusnõunik Mihhail Solovjov mihhail.solovjov[ät]maardu.ee 6064250
  Linnapea nõunik Inna Bondarenko inna.bondarenko[ät]maardu.ee 6060710
         
   LINNAKANTSELEI (põhimäärus)      
  Peaspetsialist Natalja Gorbunova natalja.gorbunova[ät]maardu.ee 6060704
  Peaspetsialist Lia Dinovskaja elanikeregister[ät]maardu.ee 6060705
  Õigusnõunik Neeme Sild neeme.sild[ät]maardu.ee 6060736
  Jurist Kadi Orm kadi.orm[ät]maardu.ee 6030894
  Referent Tatjana Jerjomina linnavalitsus[ät]maardu.ee 6060702
  Spetsialist Sölvi Mägi-Boiko dokumendihaldur[ät]maardu.ee 6060749
  HARIDUSOSAKOND (põhimäärus)      
 

Juhataja

Vaido Niinesalu  vaido.niinesalu[ät]maardu.ee 6060748
  Noorsootöö peaspetsialist Albina Noorlind  albina.noorlind[ät]maardu.ee 6060743
   SOTSIAALABIOSAKOND (põhimäärus)      
  Juhataja Sandra Hommuk-Silla sandra[ät]maardu.ee 6060720
  Juhataja asetäitja Kirill Maslov kirill.maslov[ät]maardu.ee 6060712
  Lastekaitse peaspetsialist Natalja Slavinskaite natalja.slavinskaite[ät]maardu.ee 6060754
  Lastekaitse peaspetsialist Viktoria Danilova viktoria.danilova[ät]maardu.ee 6060732
  Peaspetsialist Alesja Svetovidova alesja.svetovidova[ät]maardu.ee 6060734
  Raamatupidaja Larissa Ištšuk larissa.istsuk[ät]maardu.ee 6060719
  Sotsiaaltöö peaspetsialist Laidi Tuulik laidi.tuulik[ät]maardu.ee 6060744
  Sotsiaaltöö peaspetsialist Mirjam Haiba mirjam.haiba[ät]maardu.ee 6060747
  Spetsialist  Danila Kuznetsov danila.kuznetsov[ät]maardu.ee 6060738
  Autojuht    Rustam Prokurorov    
   LINNA ARENGU- JA MAJANDUSOSAKOND (põhimäärus)                                  
  Juhataja Jelena Pavlova jelena.pavlova[ät]maardu.ee 6060706
  Peaspetsialist Inna Pajula linnamajandusosakond[ät]maardu.ee 6060737
  Tehnovõrkude peaspetsialist Vitali Rõtšov vitali.rytsov[ät]maardu.ee 6060711
  Keskkonna spetsialist Guido Liisma guido.liisma[ät]maardu.ee 6060724
  Heakorraspetsialist Natalia Butšinskaja natalia.butsinskaja[ät]maardu.ee 6060745
  Korrakaitse spetsialist Mart Maasikrand mart.maasikrand[ät]maardu.ee 6060703
  Spetsialist Mihhail Pärli mihhail.parli[ät]maardu.ee 6060813
  Peapetsialist Andres Põdra andres.podra[ät]maardu.ee 6060753
  Raamatupidaja Veera Pinahhina veera.pinahhina[ät]maardu.ee 6060746
  Haldusspetsialist Veronika Lemkova- Berežinskaja veronika.lb[ät]maardu.ee 6057318
         
  Ehitus- ja planeerimisosakond (põhimäärus)      
  Osakonna juhataja Taavi Rebane taavi.rebane[ät]maardu.ee 6060729
  Linnaarhitekt Riina Liivamägi riina.liivamagi[ät]maardu.ee 6060731
  Ehitusinspektor Eduard Bernadt eduard.bernadt[ät]maardu.ee 6060735
  Ehitusvaldkonna peaspetsialist Veera Petrova veera.petrova[ät]maardu.ee 6060726
  Peaspetsialist Gerli Pajupuu gerli.pajupuu[ät]maardu.ee 6030893
         
 

 RAHANDUSOSAKOND (põhimäärus)

                                             
  Juhataja Anatoli Kartov anatoli.kartov[ät]maardu.ee 6060708
  Juhataja asetäitja Zinaida Ivanova zinaida.ivanova[ät]maardu.ee 6060715
  Pearaamatupidaja Helge Salu helge.salu[ät]maardu.ee 6060714
  Maksuinspektor Marika Antson maksuinspektor[ät]maardu.ee 6060713
  Peaspetsialist Nadežda Rostovskaja nadezda.rostovskaja[ät]maardu.ee     
6060725
  IT-spetsialist Juri Šutenko sysadmin[ät]maardu.ee 6060728
 

AVALIKE SUHETE OSAKOND (põhimäärus)

     
  Osakonna juhataja Jelena Katsuba jelena.katsuba[ät]maardu.ee 6060723
  E-teenuste arendusjuht Marat Aljautdinov marat.aljautdinov[ät]maardu.ee 6060718
  Meediaspetsialist Jelena Sokolovskaja jelena.sokolovskaja[ät]maardu.ee 6345485