Maardus toimus täna vastsündinute linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuse saalis vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt, mida linnavalitsus korraldab regulaarselt vastsete linnakodanike meelespidamiseks. Üritusel osales 14 perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte nimetunnistused, lilled ja nimelised hõbelusikad.

„Lapsed on meie tulevik ja mul on hea meel, et igal aastal Maardus sünnib päris palju lapsi, näiteks selle aasta esimesel poolel sündis kokku 72 last: 36 tüdrukut ja 36 poissi. Ma siiralt soovin noortele peredele edu ja õnne, et nende lapsed oleks terved ja alati rõõmsad. Linn omalt poolt teeb kõik selleks, et lastele ja nende vanematele oleks Maardus mugav ja hea elada, õppida ja töötada," ütles linnapea.

Levinumate poiste nimede hulgas 2020 aastal olid Mark, Daniil ja Maksim. Tüdrukute hulgas olid populaarseimad nimed Veronika, Alesja ja Ksenia.

Pidulikul üritusel osalesid koos vanematega Magnus Soots, Geron Kell, Dajana Zinchenko, Veronika Mohhovik, Veronika Dementjeva, Isaac Elias Wood, Rostislav Seleznev, Anette Maria Klauks, Kevin Igolnitsõn, Filipp Samoylov, Sandra Kaasik, Martin Moskalenko, Darina Nikolajeva ja Olivia Hakkinen.