Spordiüritused

 

Maardu linna 2020.a. spordiürituste kalender

 

10.01.                 Maardu linna 2019 spordiaasta lõpetamine                 S.Petrov, T.Uljanova

Jaanuar              Maardu koolide ülelinnaline võistlused                         S.Petrov, T.Uljanova

15.-16.02.           Maardu iluvõimlemisturniir „Veebruari täht"                 J.Agafontseva

Veebruar            Maardu koolide ülelinnaline võistlused                         S.Petrov, T.Uljanova

22.02.                 XXI Kalapüügivõistlus „Maardu Ahven 2020"              S.Petrov

29.02.                 Maardu meistrivõistlused suusatamises                      S.Petrov, T.Uljanova

Märts-aprill         Maardu koolide ülelinnaline võistlused                        S.Petrov, T.Uljanova 

11.-12.04.           Rahvusvaheline lauatennise võistlus                                                           

                           Maardu Open 2020                                                      E.Raudsepp               

18.-19.04.           XXXXI rahvusvaheline poksiturniir                               J.Golovatš, S.Petrov

16.05.                 Maardu Tänavakorvpalliturniir                                      S.Petrov, T.Uljanova

17.05.                 Maardu Ujumisklubi Cup 2020                                     A.Arno

22-24.05.           Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir

                          „Maikellukesed"                                                             J.Agafontseva

23.05.                 II etapp laste-juunioride allveeujumises

                           Eesti Karikavõistluste                                                   M.Merkuri,J.Smirnova

Mai                     Maardu koolide ülelinnaline võistlused                         S.Petrov, T.Uljanova

30.05.                 Kevadjooks ja tervisekäimine                                       S.Petrov, T.Uljanova

20.06.                 Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused

                           jalgratturitele (I etapp)                                                  A.Mustafin             

14.-16.08.           Rahvusvaheline jalgpalliturniir „ Maardu Cup 2020"

                            (poisid 2009 vanuseklass)                                           A.Kruglov, S.Petrov

29.08.                 Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused

                           jalgratturitele (II etapp)                                                  A.Mustafin

30.08.                 Maardu spordiklubide mess                                          S.Petrov, T.Uljanova

05.09.                 Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused

                           jalgratturitele (III etapp)                                                 A.Mustafin

26.09.                 Sügisjooks ja tervisekäimine                                         S.Petrov, T.Uljanova

Oktoober            Maardu koolide ülelinnaline võistlused                          S.Petrov, T.Uljanova

07.11.                 49. A.Abergi mälesturniir kreeka-rooma maadlu-

                           ses (juuniorid, kadetid, õpilased)                                   T.Renter

21.-22.11.           X Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir

                            „Baltikumi sügis 2020"                                                   J.Agafontseva

13.12.                 Maardu Ujumiseklubi meistrivõistlused                           A.Arno

19.12.                 Jõulukäimine                                                                   S.Petrov, T.Uljanova

19.12.                 Maardu meistrivõistlused allveeujumises                        M.Merkuri