Alates 26. märtsist on Maardu avalikud laste mängu- ja spordiväljakud ja staadionid ajutiselt suletud

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks otsustati tänasel linnavalitsuse istungil alates 26.03 sulgeda ajutiselt kõiki Maardu avalikud mängu- ja spordiväljakud ning staadione ning keelata inimestel viibida neis kohtades.

Terviseameti info kohaselt levib koroonaviirus piisk-õhknakkuse teel ning kandub hõlpsasti edasi pindade kaudu. Lisaks tekib mänguväljakutel otsekontakt laste vahel.

Suure kriisi vältimiseks palume tungivalt Maardu elanikel võtta vastutus teiste ja enda tervise eest ning  püsida kodus.  Ärge korraldage kohtumisi, ärge minge välja ilma tõsise erivajaduseta. Erivajadusel kuskile minnes palun hoidke distantsi teistest inimestest ja järgige kätehügieeni reegleid.

Hoiame üksteist!