Esita oma küsimus Maardu linnapeale

Maardu linna elu ja areng ei jäta kedagi meist ükskõikseks ning igal Maardu elanikul on ideid ja ettepanekuid kuidas muuta meie linna veelgi korrastatumaks ja mugavamaks. Seoses linna juhtkonna ja arenguprioriteetide muutmisega tekivad linna elanikel ka mitmeid küsimusi. Milliseks muutub Maardu 5 aasta pärast? Mida võtab linn ette, et luua uued töökohad? Millal tuleb Maardusse kaasaegne kool? Millal tuleb Maardusse MyFitness klubi? Kas tasuta ühistransport linnas on utoopia või osa arenguplaanist? Millal saab valmis Loode park? Kui suur on järgmise aasta eelarve ning millist summat investeerib linn haridusesse?

„Kutsun maardulasi üles asuda linnavalitsusega dialoogi ning esitada aktiivselt oma küsimusi ja ettepanekuid. Iga arvamus on meile oluline," teatas linnapea Vladimir Arhipov.

Oma aktuaalseid ja keerulisi küsimusi saab iga maardulane küsida otse linnapea Vladimir Arhipovi käest. Alates detsembrist võtab linnapea regulaarselt  linlaste poolt laekunud küsimused kokku ning vastab linna elanike küsimustele. Videosalvestus ilmub kord nädalas Facebookis Maardu Linnavalituse leheküljel https://www.facebook.com/MaarduLinn/?ref=bookmarks   ja Maardu koduleheküljel www.maardu.ee .

Oma teravad küsimused ja konstruktiivsed ettepanekud linna elu paremaks muutmiseks saab igaüks saata e-maili teel aadressile linnavalitsus@maardu.ee või edastada telefonitsi tel. 6060723