Kutsume maardulasi sel laupäeval,15. detsembril jõulukõndimisele

Sel laupäeval, 15. detsembril, toimub Maardus traditsiooniline jõuluaegne kõndimine, mis toob linna tänavatele tervisespordi harrastajaid igas vanuses. Ülelinnalise ürituse start antakse laupäeval kell 11.00

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi sõnul on jõulukäimine saanud Maardus meeldivaks traditsiooniliseks, mida korraldatakse mitmendat aastat järjest tervisliku eluviisi edendamiseks linnas.

„Teame hästi, et tervisekõnd ei maksa midagi, kuid suurendab vastupidavust, kehalist vormi ja tõstab toonust ning meeleolu nii noortel kui vanematel", arvas linnapea. „Jõulukäimine annab hea võimaluse taas kohtuda oma tuttavate ja sõpradega, et veeta mõnusat aega värskes õhus liikudes. Paneme mugavad ja soojad riided selga ning lähme üheskoos kõndima juba selle laupäeva hommikul," lisas ta.

Kõiki tervisliku liikumise harrastajaid oodatakse kogunema alates kl 10.30 Maardu Vaba Aja Keskuse juurde, kust algab kõnnimatka marsruut.

Kl 10.50 saavad kõik soovijad  teha aktiivset soojendust, seejärel suundutakse ühiselt Metsapargis asuvale 4,5 km pikkusele terviserajale. Finišis ootavad osavõtjaid lõke, autasud ja kuum tee.