Maardu kutsub 26. septembril tervisesõpru sügisjooksule ja tervisekäimisele

26. septembril toimub Maardus traditsiooniline sügisjooks ja tervisekõnd. Spordiüritus algab kell 10.00 pargi peaalleel kaubanduskeskuse Maxima XX (Keemikute 2) vastas.

Maardu linnapea Vladimir Arhipovi arvamusel on tervislik eluviis ja regulaarne füüsiline koormus on hea enesetunne olulised koostisosad, mis mõjuvad hästi tervisele ja tugevdavad immuunsust. „Sel põhjusel on rahvaspordi toetamine alati olnud Maardus prioriteediks. Käesolev keeruline aasta tegi oma korrektiive ja tervisejooksud toimuvad väiksemas formaadis ning ilma pealtvaatajateta," sõnas linnapea. "Sellegipoolest kutsun teid kõiki 26. septembril metsaparki radadele värskes õhus aega veetma ja oma tervis tugevdama!" lisas Arhipov.

7-12-aastased lapsed saavad jõudu katsuda ühe kilomeetri jooksus. Täiskasvanud ja vanemad kui 13-aastased noored saavad joosta kolm või viis kilomeetrit. Neid distantse saab joosta kella 10.00 – 13.00 avatud stardi formaadis.  Kolme ja viie kilomeetri tervisekõnd algab kell 14.00.

Jooksu tulemused avaldatakse 28. septembril veebilehel www.maardu.ee. Iga grupi võitjate, auhinnalisele kohale tulnute ja Maardu parimate jooksjate autasustamine toimub 29. Septembril kell 19.00 Maardu Vaba Aja keskuses (Keemikute 12b).

Jooksus osalejate registreerimine on avatud lingil http://bit.ly/mjooks092020 kuni 25.septembrini kl 19.00.  Jooksule saab registreeruda ka hiljemalt 24. septembrini rahvamajas (Karjääri 4) ning telefonil 55981611 kl 14.00-17.00. Tervisekõnnis osalejaid ei registreerita.

NВ! Stardipäeval jooksus osalejaid ei registreerita. Jooksus osalejate stardinumbreid ja tervisematkal osalejate loteriinumbreid saab stardikohast. Jooksus osalemine on tasuta.

Maardu sügisjooksu ja tervisekäimise kava:

10.00-13.00                      avatud start 1,3 ja 5 km jooksus osalejatele

13.30-13.35                      loteriipiletite väljastamine kõnnis osalejatele

14.00                                 3 ja 5 km tervisekõnni start

15.00                                 tervisekõnnis osalejate loterii