Maardu linnapea pöördumine seoses eriolukorra lõppemisega Eestis

Hea Maardu rahvas,

Tänaseks on Eestis eriolukord lõppenud. Oleme suuremas osas suutnud koroonaviiruse leviku praeguseks peatada!

Ma tänan kõiki, kes sellel raskel ja ohtlikul ajal alla ei andnud ja täitsid oma kohustusi: meditsiinitöötajad, linnavalitsuse ja hallatavate asutuste spetsialistid, vabatahtlikud, kaupluste ja apteekide töötajad, õpetajad ja lasteaiaõpetajad ning paljud teised spetsialistid.

Tänu teile funktsioneerib linn edukalt. Normaalne elu läheb Maardus edasi. Täna võib juba öelda, et me oleme edukalt hakkama saanud. Võime lähemasse tulevikku vaadata mõõduka optimismiga.

Kõik see ei tähenda, et me võime unustada ohutuse ja oma ning lähedaste tervise eest hoolimise.  Jätkuvalt tuleb järgida hügieenireegleid, 2+2 reeglit. Koroonaviirus pole  veel võidetud. Ilmselt jääb see meiega pikemaks ajaks.

Seetõttu palun teid kõiki: olge ettevaatlikud, hoolitsege enda ja oma lähedaste eest. Ainult sellel juhul me võidame.

Soovin teile sooja maikuist päikest, optimismi ja head tervist!

Vladimir Arhipov

Maardu linnapea